فصل دوم بازی وارزون 2 همه چیز درباره بتل پس، مپ تازه و اسلحه جدید! | gamerforum

همان‌طور که دیدید بازی هنوز در مرحله عرضه اولیه است و امکان دریافت آن برای همه وجود ندارد. اما اگر می‌خواهید بازی را زودتر امتحان کنید، راهی وجود دارد. با ده ها نقطه مورد علاقه برای استقرار، استراتژی های بقا نامحدود است. استودیوی بازی سازی اینفینیتی وارد زیر نظر کمپانی اکتیویزن، وارزون را میسازد.

  • به محض اینکه از حالت پیش ثبت نام در بیاد و کامل عرضه بشه، تو بازار اضافه می‌کنیم.
  • اطلاعات این قسمت با عرضه جهانی بازی و آپدیت‌های جدید آن به‌روز می‌شود.
  • بعضی از پوشش اسلحه‌ها و تجهیزات یا شخصیت‌های دورن بازی، حساسیت برانگیز است.
  • خبر خوش انتهای این مطلب نیز آن است که اکتیویژن به عنوان هدیه‌ای برای گیمرهایی که برای اولین بار وارزون 2 را اجرا می‌کنند یک آیتم جدید در نظر خواهد گرفت که ممکن است با گیمر دیگر متفاوت باشد.
  • وارزون داستان خاصی ندارد و صرفا در هر سال که شامل شش فصل است، یک زمینه داستانی وجود دارد تا به بهانه‌ی آن، آیتم‌های قابل فروش و بتل‌پس جدید به بازی اضافه شود تا بازیکنان محتوای قابل خرید داشته باشند.
کالاف دیوتی وارزون موبایلبزودی منتشر می‌شود و می‌توانید آن را از مایکت دریافت نمایید. امکان ندارد گیمر موبایل باشید و نام بازی وارزون موبایل را نشنیده باشید. شرکت اکتیویژن با انتشار بازی کالاف دیوتی موبایل، مطمئن شد که بازار گوشی های موبایل برای ارائه یک بازی دیگر آماده است.

بازگشت نقشه وردانسک نیز از جمله دیگر نشانه‌های وفاداری بازی به نسخه اصلی به شمار می‌آید. نقشه وردانسک نزد طرفداران کالاف دیوتی بسیار محبوب بوده و باید دید که آیا وردانسک در کالاف دیوتی وارزون موبایل هم همان محبوبیت همیشگی را خواهد داشت یا خیر. در مراسم اخیر گیم فست شاهد معرفی تریلر چندین بازی از جمله کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ بودیم که گیمپلی رسمی این بازی نیز منتشر شد. علاوه‌بر آن نمایندگان اکتیویژن به صورت جزئی به بازی جدید اکتیویژن یعنی وارزون موبایل اشاره کردند. با توجه به حرف‌ها و شایعات منتشر شده اکتیویژن قصد دارد بازی وارزون موبایل را تا اواخر سال ۲۰۲۲ به صورت رسمی منتشر کند. به صورت کلی طبق اعلان های منتشر شده توسط شرکت اکتیویژن، این بازی در سال 2022 منتشر نشده و نزدیک ترین زمان انتشار آن سال 2023 می باشد.

خرید سی پی زمانبر وارزون موبایل

ناگفته نماند که بلافاصله پس از مجله خبری گیمر فروم بتل پس وارزون اپراتور مخصوص آن فصل برای شما باز می‌شود. علاوه بر قرارداد ذکر شده نیز یک رویداد تازه حین بازی رخ خواهد داد که Data Heist یا به عبارتی دزدیده داده‌ها خوانده می‌شود. در این رویداد که به صورت عمومی در دسترس همه بازیکنان قرار می‌گیرد، شما می‌توانید در دومین فاز از جمع شدن حلقه گاز در بازی، شاهد اضافه شدن سه ایستگاه داده‌ها در نقشه جزیره آشیکا باشید. در این نقشه جدید که در ژاپن قرار دارد، خانه‌های قدیمی و سنتی، در کنار کانال‌های آبی دیده می‌شوند که سبک بازی را برای بازیکنان که از سیستم شنا کردن در بازی لذت می‌برند، جالب‌تر خواهد کرد. همچنین جالب است بدانید که این مپ به جز حالت Resurgence، برای بخش DMZ نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. با این حساب شایعات نیز حاکی از آن است که انتشار نسخه وارزون موبایل کالاف در خرداد سال دیگر یعنی 1402 منتشر می­شود.

http://eco-communication.irتیم فارس گیمر ( فورتنایت فا سابق ) از اوایل ماه مهر سال ۱۳۹۷ شروع به کار کرد و اولین فروشگاه در ایران بود که فقط محصولات بازی پر طرف دار فورتنایت را عرضه میکرد. با خرید پول درون بازی (سی پی) وارزون موبایل به راحتی بتل پس این عنوان را تهیه کنید. البته این چندان هم چیز عجیبی نیست چرا که اکثر عناوین مشهور بتل رویال، مد چند نفره هم دارند. این خبر در انجمن‌های هوادارای کالاف دیوتی در ردیت هم با بازخورد بسیار مثبتی رو‌به‌رو شده. همان‌طور که گفتیم کیلزتریک‌ها با آپدیت جدید آلفا به بازی اضافه شده‌اند.

جزئیات حالت رنک بازی Modern Warfare 2 منتشر شدند

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار