فصل دوم بازی وارزون 2 همه چیز درباره بتل پس، مپ تازه و اسلحه جدید! | gamerforum

لازم به ذکر است تمامی سفارش های خرید سی پی ارزان وارزون موبایل بین 10 الی 90 دقیقه در ساعات کاری انجام خواهد. وارزون داستان خاصی ندارد و صرفا در هر سال که شامل شش فصل است، یک زمینه داستانی وجود دارد تا به بهانه‌ی آن، آیتم‌های قابل فروش و بتل‌پس جدید به بازی اضافه شود تا بازیکنان محتوای قابل خرید داشته باشند. در آخرین به روزرسانی وارزون، بعد از تخریب وندرساک، تیم ادلر متوجه مخفی‌گاه زیرزمینی می‌شوند و در آنجا با یک ژنرال پیر رو به رو می‌شوند. او به آنها می‌گوید که بعد از شکست نازی‌ها، آن‌ها به پناهگاه‌های زیرزمینی در تمام جهان رفتند که او به صورت اتفاقی اولین بار یکی از آن پناهگاه‌ها را در یک جزیره استوایی دیده است.

خرید 500 سی پی وارزون موبایل

نام کوچک و فامیلی، ایمیل و شماره تلفن و تمامی اطلاعات مورد نیاز دیگر برای ساختن اکانت کاربری را به دقت پر نمایید. به هر حال این تغییرات مهم‌ترین جزئیاتی هستند که در سیزن جدید قرار است تا با به بازی Warzone 2 اضافه شوند، با این حال، احتمالا هنگام شروع فصل شاهد برخی ویژگی‌ها و نکات تازه خواهیم بود. همچنین هنوز اطلاعاتی درباره تغییرات اسلحه در این سیزن مشخص نشده و نمی‌دانیم که کدام سلاح به عنوان متا شناخته خواهد شد؛ گرچه واضح است که با آوردن اسلحه جدید به بازی، آن‌ها بیشترین قدرت را خواهند داشت. این قرارداد جدید که Search And Seizure نام دارد، به بازیکنان موقعیت مکانی یک ماشین دزدیده شده را روی نقشه مشخص می‌کند. در این حالت، شما باید خودرویی که توسط تیم Shadow Company (سربازان جنرال شپرد) دزدیده شده است را پس بگیرید و به محل مشخص شده و امن برسانید. Cruise Missile – 6 kills – موشک کروز به بازیکن‌ها این امکان را می‌دهد که دنباله‌رو‌ها را در هوا کنترل کنند و وقتی‌که در نهایت به نقشه نزدیک‌تر می‌شوند می‌توانند رسیدن آن‌ها را تسریع کند.

  • با اینکه هنوز خبری از نحوه دانلود وارزون موبایل در دسترس نیست، احتمال ادغام شدن کالاف دیوتی موبایل با این بازی وجود دارد.
  • به‌نظر می‌رسد شرکت اکتیویژن به دنبال توسعه‌ی وارزون موبایل است تا به این ترتیب عرصه‌ی رقابت را گسترده‌تر کرده و در پلتفرم محبوب نیز حرف بیش‌تری برای گفتن داشته باشد.
  • عمده بازیکنا هم کینه‌این، مثلا اگه بزنیشون برمیگردن حالت رو بگیرن‌.
  • اما اگر می‌خواهید بازی را زودتر امتحان کنید، راهی وجود دارد.
  • انتشار متن مطالب بازینامه در نشریات کاغذی یا رسانه‌های دیجیتال، بدون کسب اجازه از مدیر سایت ممنوع است.
از همین رو برای انجام این بخش لازم است کمی قبل، فضاهای مختلف سیستم خود را مورد بررسی قرار دهید. همان­طور که پیش­تر عرض کردیم پولی است که درون بازی کالاف دیوتی می­باشد که با آن می­توانید امکانات مورد نظر در بازی را خریداری کنید و با آن شخصی سازی هم انجام دهید. استودیو بازی سازی Infinity Ward که مسئول ساخت کالاف دیوتی 2022 است، در کنار آن وارزون 2 را هم میسازد که خبر خیلی خوبی برای گیمرهاست. این استودیو سابقه تجاری و انتقادی بسیار مثبتی در عرصه بازی سازی دارد.

http://eco-communication.ir

اکنون نیز نسخه جدیدتری برای گوشی ­های همراه در نظر گرفته شده است به نام وارزون موبایل و در شما قادر به خرید سی پی برای پیشرفت های بیشتر خواهید بود. اطلاعات کامل و جامعی در خصوص وارزون موبایل نیست و هر آنچه که گفته می­شود متکی به صحبت­ها و خبرهایی است که از سایت اکتیویژن و منابع مرتبط به آن آمده. اگر به دنبال بازی کردن این سری از کالاف دیوتی هستید، نیاز به نصب آن دارید.

در این مجله خبری گیمر فروم، با دانلود فایل‌های دیگر که کمکی و مورد نیاز هستند، برای انجام بازی آماده خواهید شد. توجه داشته باشید که گذراندن این مرحله می‌تواند بازی شما را تحت تاثیر خود قرار داده و بازی بهتر و هیجان‌انگیزتری را برای شما به ارمغان آورد. یکی از بهترین راه‌های درآوردن پول بیشتر در Warzone این است که قراردادهایی را بردارید و مشغول و انجام دادن آن‌ها شوید. قراردادی که بیشتری پول را نصیب شما می‌کند، Safecracker است که محل سه گاوصندوق پر از لوت و پول را در اختیار شما می‌گذارد. اما حال در فصل دوم بازی وارزون 2 قرار است تا یک Contract جدید اضافه شود. با این حال، در این بتل پس جدید می‌توانید شاهد اضافه شدن اسلحه جدید، یک اوپراتور متفاوت و دو اسکین خاص برای شخصیت‌های رز و نوا باشید.

جستجو در شهر سخت افزار

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار