فصل دوم بازی وارزون 2 همه چیز درباره بتل پس، مپ تازه و اسلحه جدید! | gamerforum

خبر خوش انتهای این مطلب نیز آن است که اکتیویژن به عنوان هدیه‌ای برای گیمرهایی که برای اولین بار وارزون 2 را اجرا می‌کنند یک آیتم جدید در نظر خواهد گرفت که ممکن است با گیمر دیگر متفاوت باشد. سایت رضاجم با انجام بیش از ۷۰۰ سفارش در روز و دارا بودن 14 نماد اعتماد از سازمان های ملی و بین المللی؛ از محبوب ترین و مورد اعتمادترین سایت های مورد استفاده کاربران ایرانی می‌باشد. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

خرید طلای بازی king of Avalon

سبک بازی ایجاب می‌کند تا بازیکنان برای بقا و پیشرفت خود سایر بازیکنان را غارت کنند. ایستگاه‌های خرید نیز همانطور که ذکر شد دیگر محلی برای خرید لود‌اوت‌های شما نیستند بلکه به دو بخش تجهیزات و سلاح تقسیم شده‌‌اند. در بخش تجهیزات می‌توانید به مواردی مانند نارنجک، درون، C4، زره و غیره دست پیدا کنید و هر کدام از آن‌ها قیمت متفاوتی دارند.

  • امروز ما قصد داریم تا در مورد چیستی بازی وارزون موبایل و تاریخ انتشار وارزون موبایل با شما صحبت کنیم.
  • همچنین هنوز اطلاعاتی درباره تغییرات اسلحه در این سیزن مشخص نشده و نمی‌دانیم که کدام سلاح به عنوان متا شناخته خواهد شد؛ گرچه واضح است که با آوردن اسلحه جدید به بازی، آن‌ها بیشترین قدرت را خواهند داشت.
  • چرا که قبلاً هم در اوایل سال 2020 چنین آگهی­ای برای پروژه­ی محرمانه­اش با نام مخفف WZM اعلام کرد و احتمالاً مخفف شده­ی Warzone Mobile است.
  • اما مد دیگر که بلیتز رویال نام دارد، یک حالت پنج دقیقه‌ای است و در آن، باید با زمان رقابت کنید و در نقشه‌ کوچک‌تری با بازیکنان کمتر، سعی کنید زنده بمانید.

این مجله خبری گیمر فروم لو رفته نشان می‌دهد که منطقه امن در این مد با سرعت بیشتری کوچک می‌شود و بازیکنان برای بقا در آن با چالش بیشتری رو به رو خواهند بود. همان وارزونی که از پی‌سی و کنسول می‌شناسید و گیم‌پلی‌اش را دوست دارید، قرار است خودش را به صفحه نمایش گوشی‌های هوشمند هم برساند. همه‌چیز ازجمله وسایل نقلیه قابل راندن، هواپیما و روش‌های مختلف کنترل همان است. نقشه این لوکیشن محبوب هوادارن هم قرار است برای اولین بار به موبایل بیاید. حالا بازیکنان می‌توانند بعد از فضای جنگ سرد، در فضای جنگ جهانی دوم بازی را تجربه کنند.

جزئیات گیم‌پلی

امروز ما قصد داریم تا در مورد چیستی بازی وارزون موبایل و تاریخ انتشار وارزون موبایل با شما صحبت کنیم. بازی وارزون موبایل یکی از مورد انتظار قرار گرفته ترین بازی های جهانی به حساب می آید که به تازگی معرفی شده است. اولین بازی این شرکت که تجربه خوبی نبود و با داشتن باگ ها و مشکلات مختلف، خیلی راحت به فراموشی سپرده شد. ولی، اخیرا این شرکت با معرفی بازی کالاف دیوتی موبایل نسبت به بهبود وضعیت بازار و کسب تجربه اقدام کرده است.

خرید 9500 سی پی وارزون موبایل

این برنامه دارای ویژگی های اجتماعی است که به شما امکان می دهد با دوستان خود ارتباط برقرار کرده و بازی کنید. هنگامی که رویدادهای هیجان انگیز و محتوای جدید در بازی رخ می دهد، اعلان های فشار را فعال کنید. شما می توانید انتخاب کنید که از این ویژگی ها استفاده کنید یا خیر. به اتصال دائمی اینترنت نیاز دارد (ممکن است هزینه های شبکه اعمال شود).

http://eco-communication.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار