معرفی بازی وارزون موبایل Call Of Duty Warzone Mobile + تاریخ انتشار جمیو | gamerforum

این‌ها آغازی برای پایان CODM خواهند بود، حتی اگر این چیزی نباشد که توسعه‌دهنده‌ها درحال‌حاضر می‌گویند. کانال‌‌ها – تا 5 کانال برای چت کردن در تمام بازی‌های کالاف دیوتی وارزون موبایل، کالاف دیوتی وارزون 2.0 و کالاف دیوتی مدرن وارفیر 2 در دسترس قرار دارند. همینطور، با توجه به اینکه کالاف دیوتی وارزون 2 همراه با نسخه جدید کالاف منتشر می شود، انتظار میرود که دارای نقشه جدید، اسلحه‌ها، امتیازات و مکانیسم های منطبق با بازی جدید باشد.

خرید جم بازی Clash Mini

مجله خبری گیمر فرومکن در این بازی به طور مداوم در دلهره و استرس است و همواره باید مراقب خود باشد تا توسط سایر بازیکنان هدف قرار نگیرد. همچنین بعضی از رویدادهای بازی موارد ترسناکی را به بازی اضافه می‌کنند. علاوه بر آن ظاهر برخی اسکین‌ها ترسناک است و ممکن است در مواجه‌های ناگهانی بازیکن بترسد. بازیکن در راه این از تنوع بالایی از سلاح‌های گرم و سرد برخوردار است و غیر از آن می‌تواند از سیستم‌های پشتیبانی که در جهان بازی وجود دارد مانند موشک باران و مانند آن استفاده کند. وقتی بازیکن می‌بازد، با رفتن به زندان گولاگ و انجام یک دوئل پراسترس، می‌تواند به بازی برگردد که آن هم فضای خشونت‌باری دارد. مخصوصا که سایر بازیکنان زندانی شده می‌توانند به ضرر یکی از بازیکنان اقدام کنند.

http://eco-communication.ir

انتشار متن مطالب بازینامه در نشریات کاغذی یا رسانه‌های دیجیتال، بدون کسب اجازه از مدیر سایت ممنوع است. است، که قرار است سلاح‌ها، نقشه‌ها و اپراتورهای متعدد و جدیدی را به دل بازی بیاورد. اگر بازیکنان همکاری کنند، موفق‌ترند، می‌توانند همدیگر را نجات دهند و حتی به بازی برگردانند. در هر صورت هر حلقه‌ای را که انتخاب می‌کنید، همراهی همی‌تیمی‌هایتان را فراموش نکنید. بدون شک متغیرهای بسیار بیشتری در موفقیت شما در گولاگ جدید وجود دارد و به نوعی پیچیده‌تر و سرگرم‌کننده‌تر از گولاک وارزون ۱ شده است.

سی پی بازی call of duty warzone call of duty warzone

و گزینه­های دیگری که با خریداری سی پی ارزان شامل حال شما می­شود و بی­نهایت از بازی واقع­گرایانه­ی خود لذت می­برید. علاوه بر این­ها شما با هزینه کردن سی پی کافیست درون بازی بروید و وارد قسمت فروشگاه آن شده و هر چقدر که نیاز دارید بخرید. وارزون کالدرا نسبت به گذشته امکانات کمتری دارد، چرا که اکنون تنها در پلی لیست‌های عادی بتل رویال آن (همچون تک نفره و چهارنفره) بازی کنید و دیگر خبری از Plunder یا سایر حالات ویژه نیست. همچنین این عنوان تنها روی مپ Caldera قابل بازی خواهد بود و مپ‌های Rebirth Island و Fortune’s Keep از بازی کنار رفته‌اند، و البته خبری از بازگشت Verdansk نیز نیست.

بازی‌ها

با این حال به نظر می‌رسد که حالت اول شخص به طور کلی جذابیت بیشتری داشته باشد و بسیاری به آن رجوع کنند. همچنین در رابطه با بخش کلی سلاح‌ها، سیستم لوداوت وارزون ۲.۰ مشابه‌ی مدرن وارفر ۲ است. در واقع بیش از ۵۰ سلاح در بخش‌های مختلف وجود دارند که هر کدام از آن‌ها شامل تجهیزات جانبی هستند.

  • برای اجرای کالاف دیوتی وارزون موبایل نیاز 4 گیگ فضا و 6 گیگ رم است.
  • در این مرحله، با دانلود فایل‌های دیگر که کمکی و مورد نیاز هستند، برای انجام بازی آماده خواهید شد.
  • بازی آموزشی ندارد و بازیکن را مستقیم وسط میدان جنگ پرت می‌کند.
  • به همین دلیل در این بخش با بیان و بررسی جزئیات مهم برای نصب بازی کالاف دیوتی وارزون به دنبال آن هستیم که کمترین انرژی را برای نصب بازی بگذارید.
  • به این ترتیب به سادگی و راحتی می‌توانید تمامی نیازهای خود را برای نصب بازی به ارمغان آورید.
  • وارزون کالدرا نسبت به گذشته امکانات کمتری دارد، چرا که اکنون تنها در پلی لیست‌های عادی بتل رویال آن (همچون تک نفره و چهارنفره) بازی کنید و دیگر خبری از Plunder یا سایر حالات ویژه نیست.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار