معرفی بازی وارزون موبایل Call Of Duty Warzone Mobile + تاریخ انتشار جمیو | gamerforum

در کنار آن برای انتخاب نام کاربری خود، می‌توانید از گزینه رندوم استفاده کنید. به این ترتیب خود سیستم برای شما یک نام کاربری انتخاب خواهد کرد. می‌توان گفت که بتل پس در وارزون مزایای زیادی برای بازیکنان به همراه دارد. این محتوا شامل یک اپراتور جدید به همراه ماموریت‌های آن، سلاح‌های جدید، ۲۰ بلوپرینت‌ که به طور کامل قابلیت شخصی‌سازی دارند، بیش از ۳۰ اسکین برای اپراتورها و سایر موارد جزئی است.

Warzone و بازیکنان را مجبور می‌کند که بیشتر از قبل نزدیک هم جمع شوند. گفتنی است که نسخه‌ی اول وارزون خود به اندازه‌ی کافی پیچیده است و دنباله‌اش نیز با مکانیک‌های جدیدی که احتمالا حتی طرفداران سرسخت بازی را حداقل در ابتدا گیج می‌کند، این روند را ادامه می‌دهد. انجام داده این ماموریت به شما جوایز بسیاری از جمله مقدار زیادی XP و همچنین لوت خوب مانند Advanced UAV را خواهد داد.

در بروزرسانی آینده ماینکرافت چه موجودی به بازی اضافه می‌شود؟

ویژگی چت Proximity Chat نیز که بر پایه‌ی فاصله‌ی مجله خبری گیمر فرومکنان از یکدیگر بنا شده نیز برای اولین بار در یک نسخه از کال آو دیوتی یعنی وارزون ۲.۰ وجود دارد. این قابلیت باعث می‌شود تا بتوانید صدای بازیکنان مختلف را هنگامی که در نزدیکی آن‌ها قرار دارید بشنوید. گفتنی است که در وارزون ۲.۰ در فاصله‌ی ۵۰ متری می‌توانید صدای بازیکنان مختلف را بشنوید.

معرفی بازی وارزون موبایل (Call Of Duty Warzone Mobile) + تاریخ انتشار

در این بخش از سری مقالات دیاموند لند تصمیم گرفتیم تا با آموزش نصب کالاف دیوتی وارزون، به شما برای داشتن یک بازی هیجان انگیز کمک کنیم. نصب بازی کالاف دیوتی وارزون برای کامپیوتر دارای 12 مرحله است. مراحلی که در ادامه به جزئیات آن‌ها خواهیم پرداخت و نکاتی را برای بهتر انجام شدن آن بیان خواهیم کرد. طرفداران این فرانچایز محبوب مشتاقانه منتظر هستند تا ببینند سازندگان چه چیزی برایشان در جدیدترین نسخه موبایل فراهم دیده‌اند. هم اکنون برخی بازیکنان در سراسر جهان در مرحله پیش ثبت نام این بازی حضور دارند و با تکمیل ماموریت‌هایی، از سوی اکتیویژن پاداش دریافت می‌کنند. این مرحله پیش ثبت نام و آلفا تنها شامل حالت بتل رویال میشد، اما اکنون سازندگان بازی اعلام کرده‌اند که وارزون موبایل، همانند نسخه قبلی کالاف دیوتی موبایل، در هنگام عرضه بخش چند نفره نیز خواهد داشت.

http://eco-communication.ir

بازیکن در این بازی همواره خود را در خطر می‌بیند و به همین خاطر دلهره و فشار عصبی زیادی را تحمل می‌کند. همچنین روند بازی‌های بتل رویال مبتنی بر حذف دشمن و غارت امکانات اوست که عمل بی‌رحمانه‌ای‌ست. با به پایان رسیدن مرحل نصب نرم افزار، صفحه اصلی بازی برای شما نمایش داده خواهد شد. در این مرحله لازم است تا بر روی کره زمین کلیک کنید تا به قسمت اصلی بازی روانه شوید.

  • همچنین دو شمشیر Dual Kodachis نیز در کنار سلاح Tempus Torrent که یک Marksman Rifle است نیز در فصل دوم بازی وارزون 2 در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.
  • همه‌چیز با جدیدترین تکنولوژی‌های روز ساخته شده و از موارد صوتی بگیرید تا جلوه‌های بصری و انیمیشن‌ها و حتی سیستم کنترل بازی، همگی برای بازی با صفحه گوشی بهینه‌سازی شده‌اند.
  • شاید لازم باشد قبل‌از این کار کش پلی‌‌استور گوگل را پاک کنید.
  • در صورت نداشتن اکانت در بازی، در صفحه باز شده لازم است تا بر روی گزینه Create a free Blizzard Account کلیک کنید.
  • با این حال بخش سلاح به شما اجازه می‌دهد تا تنها یک سلاح را خریداری کنید و همه‌ی سلاح‌ها از قیمت یکسانی برخوردار هستند.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار