معرفی فصل جدید کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile season 7: New vision city گیمفا | gamerforum

در بازی فری فایر شما علاوه بر شخصیتی که انتخاب می‌کنید می‌توانید یک حیوان خانگی هم انتخاب کنید تا در جنگ به شما کمک کند در صورتی که در بازی کالاف دیوتی همچین امکانی وجود ندارد. یکی دیگر از دلایل قابل اعتماد بودن این سایت پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعته است. همچنین igame قیمت‌‎ها را منصفانه اعلام می‌کند و سرمایه آن رضایت مشتری و مراجعه دوباره مشتری است. به نظر هر گیمری که به سبک شوتر علاقه دارد، کالاف دیوتی یک موهبت الهی محسوب می شود. کالاف دیوتی موبایل در نوع خود یک اعجوبه است و توانسته تمام انتظارات گیمرهای کالاف را برآورده کند. گرافیک، داستان، روان بودن و هیجان بازی آنلاین در کالاف موبایل واقعا ستودنی و قابل تحسین است.

  • در بخش Controls، همانند بالا، گزینه‌های Simple و Advanced را خواهید دید، اما در بخش Advanced، امکان سفارشی سازی هم در اختیار شما قرار می‌گیرد.
  • یکی از راه های پیشرفت در بازی خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل CALL OF DUTY CP میباشد.
  • با توجه به اینکه سبک بازی‌های بتل رویال توانسته‌اند به خوبی خود را در دل گیمرها جا کنند، شرکت‌هایی مانند اکتیویژن هم کالاف دیوتی موبایل را به موبایل عرضه کردند تا در این زمینه هم خودی نشان دهند.
  • در این بخش می‌توانید کیفیت و نرخ فریم و همچنین گزینه‌های دیگر را انتخاب کنید.

در بازی کال آف دیوتی موبایل (شبیه به اکثر بازی های شوتر آنلاین) قسمتی تحت عنوان بتل پس وجود دارد که با خرید cp کالاف دیوتی میتوانید آن را خریداری کنید. ماموریت‌هایی مثل این که «۲۰ نفر را با شاتگان بکشید» یا «در یک روز در ۵ مسابقه Deathmatch) شرکت کنید. طبیعی است که هر چقدر این آیتم ها خاص‌تر و ویژه‌تر باشند، امتیاز مورد نیاز برای دریافت آن‌ها نیز بیشتر می‌شود. هر چند بازی کالاف دیوتی موبایل یک بازی رایگان است، اما بازی نوعی طراحی شده که برای بعضی موارد و کارها نیاز به قدرت و امکانات بیشتری دارید و باید با سی پی کالاف، ابزارهای مورد نیازتان را خریداری کنید. در کال آف دیوتی موبایل تازه واردید و می خواهید با تمام و امکانات بیشتر بازی کنید.

لینکدین چیست و چه کاربردی دارد؟

این حالت‌ها ممکن است برای چند روز یا چند هفته وجود داشته باشند و سپس ناپدید شوند. مأموریت‌های این قسمت نیز که زیر مجموعه حالت multiplayer‌ هستند، با تغییر فصل‌های بازی، عوض می‌شوند. در بخش بتل رویال سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل نیز شاهد طبقه بندی جدیدی هستیم که ظاهری شیک‎تر و مرتب‌تر از قبل دارد.

خرید 80 cp کالاف دیوتی موبایل

همین حقیقت سبب می‌شود که شما به هدف ساده‌ای برای کشته شدن تبدیل شده و همان ثانیه‌های اول از نقشه بازی حذف شوید. سلاح‌های زیادی را با خود حمل کرده و همیشه مهمات خود را تکمیل نگه دارید. شما می‌توانید خیلی سریع اقدام به تعویض سلاح کرده و استراتژی خود را تغییر دهید. همیشه به دارایی کوله پشتی خود توجه کرده و اطمینان حاصل کنید که وسایل لازم را برای پیشروی در بازی دارید. احیا کردن در بازی اهمیت بسیار زیادی دارد و شانس را به تیم شما بازمی‌گرداند.

دانلود بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 برای کامپیوتر – نسخه DODI

نوع مجله خبری گیمر فروم شما هم تعیین می‌کند که باید کدام سلاح‌ها را در کیف خود قرار دهید. نقشه‌هایی مانند Hijacked، Killhouse و Nuketown برای SMG ها عالی هستند، چرا که بازیکنان نزدیک به هم قرار دارند و منطقه کوچک مبارزه برای این سلاح عالی خواهد بود. داشتن ۱۰ لود کات به این معنی است که می‌توانی در طول مسابقه و متناسب با شرایط، تغییر وضعیت دهید. رویدادهای متنوعی در بازی وجود دارد و می‌توانید همیشه به تماشای آن‌ها بنشینید.

http://eco-communication.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار