معرفی فصل جدید کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile season 7: New vision city گیمفا | gamerforum

ما شما می‌توانید هردوی این بازی‌ها را در کنار همدیگر تجربه کنید تا به جواب سوال اینکه کدام از این بازی‌ها بهتر است، پی ببرید. با توجه به اینکه سبک بازی‌های بتل رویال توانسته‌اند به خوبی خود را در دل گیمرها جا کنند، شرکت‌هایی مانند اکتیویژن هم کالاف دیوتی موبایل را به موبایل عرضه کردند تا در این زمینه هم خودی نشان دهند. برای آشنایی با بازی کال آف دیوتی موبایل و امکانات جذاب آن با ما در آی گیم همراه باشید. یکی بتل رویال بوده که ما به معرفی ترفند های کالاف دیوتی موبایل بتل رویال خواهیم پرداخت و دیگری بخش چند نفره آن است که ما قصد داریم ترفند های کالاف دیوتی موبایل مولتی پلیر را نیز به شما معرفی کنیم. با این که سیستم کنترل و بخش بصری در این دو حالت عموما مشابه است، اما باید بدانید که آن‌ها از نظر ساختاری به طور کلی با هم تفاوت دارند.

  • بتل پس کالاف دیوتی موبایل قسمتی است که دارای دو بخش رایگان و غیر رایگان می باشد که جوایزی برای شما دارد!
  • همچنین چندین بازی اسپین‌آف و دستی توسط دیگر توسعه‌دهندگان ساخته شده‌است.
  • پس از فرود باید به سرعت اسلحه پیدا کنید و برای از بین بردن دشمنان باید تجهیزات مختلفی را به دست آورید.
  • در همان سمت بالا و بخش Advanced، می‌توانید نحوه شلیک انواع مختلفی از سلاح‌های خود را تغییر دهید.

با اشغال کردن هر کدام از این منطقه‌ها و نگه‌داشتن آن‌ها، امتیاز گروه زیاد می‌شود. هر تیم باید ۳ منطقه مشخص در بازی را اشغال کرده و از آن‌ها محافظت کند. دو تیم ۵ نفره رو‌به‌روی هم قرار می‌گیرند و تا آخرین قطره خون باهم می‌جنگند. این فصل همچنین یک Battle Pass با تم فضایی و فروشگاه‌های ویژه تعطیلات کریسمس را برای شما دارد که مطمئناً پایان سال را با شیرینی و شکوه همراه خواهد کرد. بخاطر تنظیمات گرافیکی بازی و رزولویشن تصویرتون هست، برای دیدن اون ها بهتره تنظیمات گرافیکی تون رو به حداکثر تغییر دهید. شما میتوانید برای خرید و خواندن مقاله های بیشتر به فروشگاه مقداد آی تیومجله مقداد آی تیمراجعه کنید.

بررسی بازی Call of Duty Mobile

به عنوان مثال، اگر دوست دارید که سریع و نزدیک به مجله خبری گیمر فروم بازی کنید، باید Mobility سلاح را بالا ببرید و اگر هم یک جنگنده دوربرد هستید، می‌توانید روی Damage و Range سلاح خود کار کنید. دوستان شما در بازی Call of Duty Mobile، از چند جهت می‌توانند کاربرد داشته باشند. شما می‌توانید با استفاده از روش‌های خاص، کارت‌های Weapon XP بیشتری به واسطه آن‌ها کسب کنید.

call of duty mobile کالاف دیوتی موبایل

میتوانید با خرید سی پی Call Of Duty mobile , خرید اسکین کالاف دیوتی موبایل در سایت PersianGem.shop از تمام سلاح ها، تجهیزات و اسکین های پیشرفته تر و زیباتر در بازی استفاده کنید. همواره شما میتوانید در سایت PersianGem.shop خرید cp کالاف دیوتی موبایل را با ارزانترین قیمت انجام دهید. در وبسایت PersianGem.shop،شما میتوانید خرید cp کالاف دیوتی موبایل را با بیشترین تنوع ‌و با ارزانترین قیمت خریداری کنید. برای دانلود بازی کالاف دیوتی موبایل call of duty mobile باید آنها را از اپ استورهای معتبر مانند گوگل پلی و اپ استور اپل دانلود کنید با کلیک بر روی هر گزینه به صفحه مربوط به آنها منتقل می شوید. خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل، کالاف سنتربزرگترین و مطمئن ترین مجموعه فروشگاهی بازی های انلاین با سال ها سابقه درخشان تصمیم گرفت تاخرید و فروش اکانت کالاف دیوتی را برای علاقمندان به این بازی فراهم سازد.

توجه داشته باشید که خرید سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل محدودیت تکرار ندارد و هرچندبار که تمایل داشته باشید، خرید خود را می‌توانید از این سایت‌ها و این روش انجام دهید. موجو شاپ خرید های cp کالاف شما را به صورت فوری و در طی زمان کمتر از 30 دقیقه برای شما انجام می دهد. لذت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در این سایت با دارای نماد الکترونیک 2 ستاره و همینطور خرید مطمئن و ایمن cp برای شما در موجو شاپ فراهم شده است. بعضی اسکین‌های ارائه شده برای این اسلحه‌ها را می‌توانید با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، تهیه کنید. بازی کالاف دیوتی، کارکترهای مختلفی دارد که تعداد آنها 8 تا است و هرکدام ویژگی‌ها و توانایی‌ های خاص خود را دارند. شما برای ارتقاء این توانایی ‌ها و همچنین خرید سلاح و تجهیزات به روز و قوی نیاز به پرداخت درون برنامه ‌ای دارید؛ یعنی باید پول بازی را خرج کنید تا چیزهایی که می‌خواهید را به دست آورید.

http://eco-communication.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار