ندای وظیفه: وارزون ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد | gamerforum

این شرکت پس از دریافت اطلاعات مورد نیازش، پروژه وارزون موبایل را استارت زده است. توجه داشته باشید که اکتیویژن به تنهایی وارزون موبایل را تولید نمی کند. این شرکت همراه با سه کمپانی معتبر دیگر در این زمینه همکاری خواهد داشت. در نسخه کالاف دیوتی وارزون، بازی بر روی کامپیوتر و لپتاپ انجام می‌شود، در حالی‌که نسخه موبایل بر روی موبایل انجام می‌شود. البته هنوز به علت معرفی نشدن نسخه موبایل به بازار، نمی‌توان قیمت بسته‌های خرید سی پی کالاف دیوتی وارزون موبایل را با دیگر سری‌های این بازی مقایسه کرد. چندی پیش بود که اکتیویژن به طور رسمی از کالاف دیوتی وارزون موبایل پرده برداشت.

S.A.E. – 7 kills – پس از فعال‌سازی، بازیکن یک تبلت بیرون می‌کشد تا پرواز آن در ارتفاع کم را هدایت کند. با فعال‌سازی، مواد منفجره را روی آن موقعیت رها می‌کند که هر killstreak، دشمن یا تجهیزاتی که کاور نشده باشند را ازبین می‌برد. Cluster Mine – 5 kills – وقتی مین کلاستر فعال شود، به‌طور خودکار بازیکن‌های دشمن را در شعاعی مشخص شناسایی می‌کند و یکی از 4 مین را سراغشان می‌فرستد. آینده هرچه باشد، ما فعلا در Warzone Mobile حالت‌ها استاندارد مولتی پلیر و Killstraks را خواهیم داشت و در ادامه نگاهی به لیستی از آن‌ها می‌اندازیم. با‌این‌حال، اپراتورهایی که درحال‌حاضر در وارزون موبایل می‌بینید، نمونه‌هایی کاملا استاندارد هستند و دو گروه MWII یعنی SPECGRU و KORTAC را نمایندگی می‌کنند.

راهنمای خرید و مشاوره

علی‌رغم اینکه یک فرنچایزی مثل پروژه وارزون 2 چقدر گسترده می‌تواند باشد، کمپانی اکتیویژن خبر انتشار آن را به طرزی غیر معمول و نسبتا ضعیف اعلام کرد. در حقیقت اکتیویژن صرفا به انتشار یک پست وبلاگی با چند خط توضیحات نسبتا مبهم اکتفا کرد و جزئیات بیشتر را فقط در اختیار محتواسازان و رسانه‌ها قرار داد. این اقدام عجیب احتمالا به دلیل وضعیت فعلی پروژه وارزون و جلوگیری از نشر هرگونه مطبوعات نامناسب احتمالی بوده است.

  • در این توییت منتشر شده جزئیاتی در مورد عرضه بازی وارزون موبایل ارائه نشده و مشخص نشده که در تاریخ ۲۸ اکتبر نسخه رسمی یا بتای وارزون موبایل منتشر می‌شود.
  • نکته دیگر این است که اطلاعات زیادی در خصوص فرایند گذار، ویژگی‌ها و خصوصیاتی که درباره وارزون 2.0 منتشر شده را باید با دانش زمینه‌ای در مورد این سبک بتل رویال بدانید.
  • پس از موفقیت چشم گیر کالاف دیوتی موبایل، یکی از مهم‌ترین عناوین این سری محبوب یعنی وارزون هم قرار است برای اندروید و iOS عرضه شود.
  • برای رسیدن به مرحبه بعدی از بازی، لازم است تا این قوانین را تایید کنید.

پس با شخصی‌سازی این شخصیت‌ها می‌توانید ویژگی‌های آن‌ها را تقویت کرده و حرفه‌ای‌تر بار بیاورید تا به مبارزه بپردازند. Gunship – 12 Kills – یک Mi-24 Hind وارد صحنه می‌شود و پلیر کنترل کامل یک کشتی جنگی شامل حرکات، مینی‌گان‌ها و موشک‌ها را در اختیار خواهد داشت. Stealth Bomber – 10 Kills – با فعال شدنش، تعداد زیادی مواد منفجره در مسیرش رها می‌کند.

آفرهای کال آف دیوتی وارزون

ایمنی با درک اینکه توسعه‌دهندگان چگونه داده‌های شما را مجله خبری گیمر فرومع‌آوری و هم‌رسانی می‌کنند شروع می‌شود. شیوه‌های حفظ امنیت و حریم خصوصی داده‌ها ممکن است براساس استفاده، منطقه، و سن شما متفاوت باشد. توسعه‌دهنده این اطلاعات را ارائه کرده است و ممکن است آن را درطول زمان به‌روزرسانی کند.

http://eco-communication.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار