ندای وظیفه: وارزون ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد | gamerforum

چون پوسته آن به‌عنوان یکی از جوایز پیش‌ثبت‌نام اعلام شده است. چت صوتی – در تمام بازی‌هایی که بالاتر ذکر کردیم، داخل یا خارج از بازی می‌توانید چت صوتی انجام دهید. در این ویکی‌پدیا پیوندهای زبانی در بالای صفحه و هم‌تراز با عنوان مقاله قرار دارند. جدیدترین و داغ‌ترین مطالب را در شبکه‌های اجتماعی شهرسخت‌افزار دنبال کنید. به این موضوع اشاره کرده که شایعاتی که درباره بازی پخش شده‌اند، بی معنی هستند و هنوز زمان زیادی تا انتشار این عنوان فاصله داریم. در زمینه داستانی، جلوگیری از تمامیت‌خواهی و تلاش برای آزادی بشر، محتوایی خوب است که البته در میان ویژگی‌های بازی، اثر خود را از دست می‌دهد.

در فصل بعدی کالاف دیوتی موبایل چه نقشه جدیدی را خواهیم دید؟

نکته‌ای که احتمالا اخیرا همه ما متوجه شدیم این است که بهترین راه به جواب رسیدن، شبکه‌های اجتماعی هستند. کالاف دیوتی وارزون موبایل قرار است تا گیم‌پلی منحصر به فرد و بسیار هیجان‌آور وارزون را روی گوشی‌های هوشمند اندرویدی در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد. همه‌چیز با جدیدترین تکنولوژی‌های روز ساخته شده و از موارد صوتی بگیرید تا جلوه‌های بصری و انیمیشن‌ها و حتی سیستم کنترل بازی، همگی برای بازی با صفحه گوشی بهینه‌سازی شده‌اند. همه‌چیز مهیاست تا یک بازی شگفت‌انگیز را روی گوشی خود نصب کنید.

http://eco-communication.ir

بازیکن در این بازی به طور مداوم در دلهره و استرس است و همواره باید مراقب خود باشد تا توسط سایر بازیکنان هدف قرار نگیرد. همچنین بعضی از رویدادهای بازی موارد ترسناکی را به بازی اضافه می‌کنند. علاوه بر آن ظاهر برخی اسکین‌ها ترسناک است و ممکن است در مواجه‌های ناگهانی بازیکن بترسد. بازیکن در راه این از تنوع بالایی از سلاح‌های گرم و سرد برخوردار است و غیر از آن می‌تواند از سیستم‌های پشتیبانی که در جهان بازی وجود دارد مانند موشک باران و مانند آن استفاده کند. وقتی بازیکن می‌بازد، با رفتن به زندان گولاگ و انجام یک دوئل پراسترس، می‌تواند به بازی برگردد که آن هم فضای خشونت‌باری دارد. مخصوصا که سایر بازیکنان زندانی شده می‌توانند به ضرر یکی از بازیکنان اقدام کنند.

سخت افزار و تجهیزات جانبی

با این حال به مجله خبری گیمر فروم می‌رسد که حالت اول شخص به طور کلی جذابیت بیشتری داشته باشد و بسیاری به آن رجوع کنند. همچنین در رابطه با بخش کلی سلاح‌ها، سیستم لوداوت وارزون ۲.۰ مشابه‌ی مدرن وارفر ۲ است. در واقع بیش از ۵۰ سلاح در بخش‌های مختلف وجود دارند که هر کدام از آن‌ها شامل تجهیزات جانبی هستند.

کالاف دیوتی وارزون طبق اعلام کمپانی اکتیویژن بازی این بازی برای جلوگیری از اعمال فشار بار زیاد روی سرورهای دانلود، برای مناطق مختلف در ساعات متوالی و نه به صورت همزمان عرضه خواهد شد. ظاهراً برای کاربران ایرانی امکان دانلود بازی از حدود ساعت 20 امشب فراهم شده و حجم بسته دانلود (برای ویندوز) نیز حدود 24.9 گیگابایت است. سیستم اینونتوری بازی نیز دستخوش تغییراتی شده و به سمت سیستم‌هایی بر پایه‌ی کوله پشتی که در بازی‌هایی نظیر پابجی و ایپکس لجندز دیده می‌‌شوند، متمایل شده است. این بدان معناست که در ابتدای بازی شما از یک کوله پشتی کوچک برخوردار هستید که طبیعتا فضای محدودی دارد و در نقشه می‌توانید به کوله‌ پشتی‌های بزرگ‌تری دست پیدا کنید.

  • در نظر داشته باشید که امکان دانلود برای کنسول‌ها و پلتفرم‌های مختلف یکسان است و محدودیتی در این زمینه وجود نخواهد داشت.
  • پیویو مگ راهی برای دسترسی آسان به اطلاعات، برای جویندگان می باشد تا زندگی را بر اساس بار اطلاعات غنی موجود بسازند.
  • اکنون نیز نسخه جدیدتری برای گوشی ­های همراه در نظر گرفته شده است به نام وارزون موبایل و در شما قادر به خرید سی پی برای پیشرفت های بیشتر خواهید بود.
  • البته هنوز به علت معرفی نشدن نسخه موبایل به بازار، نمی‌توان قیمت بسته‌های خرید سی پی کالاف دیوتی وارزون موبایل را با دیگر سری‌های این بازی مقایسه کرد.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار