نسخه اصلی کالاف دیوتی وارزون 1 با نام Warzone Caldera بازگشت | gamerforum

تعدادی کیلزتریک در بازی وجود دارد که بسیاری از آن‌ها با علامت Coming Soon مشخص شده‌اند. فعلا، هر بازیکن می‌تواند از بین 9 تریک دردسترس 3تا را به بازی خود اضافه کند. لیست کامل Killstreakها و توضیحاتشان را می‌توانید در همین مقاله پیدا کنید. برای دانلود این بازی باید یک اکانت جدید گوگل بسازید و وارد گوگل‌پلی شوید. شاید لازم باشد قبل‌از این کار کش پلی‌‌استور گوگل را پاک کنید. اکانت را با آی‌پی استرالیا بسازید و با همان آی‌پی وارد گوگل‌پلی شوید تا امکان دانلود کالاف را داشته باشید.

  • به این ترتیب و با پیدا شدن فایل، می‌توانید برای دانلود بر روی آن کلیک کنید.
  • با این حال تجهیزات در وارزون ۲.۰ بی جهت روی زمین قرار داده نشده‌اند و اقلامی مانند بسته‌های سلامتی در بخش کمک‌های اولیه‌ی ساختمان‌ها قرار دارند.
  • از طرفی میتوانید سوخت‌ مورد نیاز را در جایگاه‌های سوخت‌گیری نقشه پیدا کنید.
  • حال که فایل مورد نظر خود را دانلود کردید، لازم است تا به سراغ اجرای آن بروید.
  • کاربران این بازی پرطرفدار می توانند با خرید پک های مختلف سی پی ، اسکین ها و سایر آیتم های درون بازی کالاف وارزون را خریداری کنند و لذت بیشتری از بازی خود ببرند.
بازگشت نقشه وردانسک نیز از جمله دیگر نشانه‌های وفاداری بازی به نسخه اصلی به شمار می‌آید. نقشه وردانسک نزد طرفداران کالاف دیوتی بسیار محبوب بوده و باید دید که آیا وردانسک در کالاف دیوتی وارزون موبایل هم همان محبوبیت همیشگی را خواهد داشت یا خیر. در مراسم اخیر گیم فست شاهد معرفی تریلر چندین بازی از جمله کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ بودیم که گیمپلی رسمی این بازی نیز منتشر شد. علاوه‌بر آن نمایندگان اکتیویژن به صورت جزئی به بازی جدید اکتیویژن یعنی وارزون موبایل اشاره کردند. با توجه به حرف‌ها و شایعات منتشر شده اکتیویژن قصد دارد بازی وارزون موبایل را تا اواخر سال ۲۰۲۲ به صورت رسمی منتشر کند. به صورت کلی طبق اعلان های منتشر شده توسط شرکت اکتیویژن، این بازی در سال 2022 منتشر نشده و نزدیک ترین زمان انتشار آن سال 2023 می باشد.

آموزش تصویری شبکه کردن دو لپ تاپ یا اتصال 2 کامپیوتر بدون کابل و روتر

تیم فارس گیمر ( فورتنایت فا سابق ) از اوایل ماه مهر سال ۱۳۹۷ شروع به کار کرد و اولین فروشگاه در ایران بود که فقط محصولات بازی پر طرف دار فورتنایت را عرضه میکرد. با خرید پول درون بازی (سی پی) وارزون موبایل به راحتی بتل پس این عنوان را تهیه کنید. البته این چندان هم چیز عجیبی نیست چرا که اکثر عناوین مشهور بتل رویال، مد چند نفره هم دارند. این خبر در انجمن‌های هوادارای کالاف دیوتی در ردیت هم با بازخورد بسیار مثبتی رو‌به‌رو شده. همان‌طور که گفتیم کیلزتریک‌ها با آپدیت جدید آلفا به بازی اضافه شده‌اند.

http://eco-communication.irاز طرفی کوله‌ پشتی بزرگ به شما اجازه می‌دهد تا فارغ از دو سلاح اصلی خود یک سلاح اضافه نیز حمل کنید. البته این سلاح را تنها می‌توانید با دوست خود به اشتراک بگذارید یا آن را با یکی از دو سلاح اصلی خود به هر دلیلی جابجا کنید. با وارد کردن اطلاعات شخصی‌تان در این مرحله، امنیت را برای اکانت خود برقرار کنید.

ناگفته نماند که بلافاصله پس از مجله خبری گیمر فروم بتل پس وارزون اپراتور مخصوص آن فصل برای شما باز می‌شود. علاوه بر قرارداد ذکر شده نیز یک رویداد تازه حین بازی رخ خواهد داد که Data Heist یا به عبارتی دزدیده داده‌ها خوانده می‌شود. در این رویداد که به صورت عمومی در دسترس همه بازیکنان قرار می‌گیرد، شما می‌توانید در دومین فاز از جمع شدن حلقه گاز در بازی، شاهد اضافه شدن سه ایستگاه داده‌ها در نقشه جزیره آشیکا باشید. در این نقشه جدید که در ژاپن قرار دارد، خانه‌های قدیمی و سنتی، در کنار کانال‌های آبی دیده می‌شوند که سبک بازی را برای بازیکنان که از سیستم شنا کردن در بازی لذت می‌برند، جالب‌تر خواهد کرد. همچنین جالب است بدانید که این مپ به جز حالت Resurgence، برای بخش DMZ نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. با این حساب شایعات نیز حاکی از آن است که انتشار نسخه وارزون موبایل کالاف در خرداد سال دیگر یعنی 1402 منتشر می­شود.

Call of Duty®: Warzone™ Mobile‏

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار