نقد و بررسی بازی, بازی کنسول کالاف دیوتی: وارزون منطقه جنگی به همراه جزئیات و خلاصه داستان کدومو | gamerforum

اکنون نیز نسخه جدیدتری برای گوشی ­های همراه در نظر گرفته شده است به نام وارزون موبایل و در شما قادر به خرید سی پی برای پیشرفت های بیشتر خواهید بود. اطلاعات کامل و جامعی در خصوص وارزون موبایل نیست و هر آنچه که گفته می­شود متکی به صحبت­ها و خبرهایی است که از سایت اکتیویژن و منابع مرتبط به آن آمده. اگر به دنبال بازی کردن این سری از کالاف دیوتی هستید، نیاز به نصب آن دارید.

Killstreak‌هایی که به‌زودی دردسترس قرار می‌گیرند

در این مرحله، با دانلود فایل‌های دیگر که کمکی و مورد نیاز هستند، برای انجام بازی آماده خواهید شد. توجه داشته باشید که گذراندن این مرحله می‌تواند بازی شما را تحت تاثیر خود قرار داده و بازی بهتر و هیجان‌انگیزتری را برای شما به ارمغان آورد. یکی از بهترین راه‌های درآوردن پول بیشتر در Warzone این است که قراردادهایی را بردارید و مشغول و انجام دادن آن‌ها شوید. قراردادی که بیشتری پول را نصیب شما می‌کند، Safecracker است که محل سه گاوصندوق پر از لوت و پول را در اختیار شما می‌گذارد. اما حال در فصل دوم بازی وارزون 2 قرار است تا یک Contract جدید اضافه شود. با این حال، در این بتل پس جدید می‌توانید شاهد اضافه شدن اسلحه جدید، یک اوپراتور متفاوت و دو اسکین خاص برای شخصیت‌های رز و نوا باشید.

کالاف دیوتی وارزون Call of Duty Warzone 2 ؛ هر آنچه که باید بدانید!

لازم به ذکر است تمامی سفارش های خرید سی پی ارزان وارزون موبایل بین 10 الی 90 دقیقه در ساعات کاری انجام خواهد. وارزون داستان خاصی ندارد و صرفا در هر سال که شامل شش فصل است، یک زمینه داستانی وجود دارد تا به بهانه‌ی آن، آیتم‌های قابل فروش و بتل‌پس جدید به بازی اضافه شود تا بازیکنان محتوای قابل خرید داشته باشند. در آخرین به روزرسانی وارزون، بعد از تخریب وندرساک، تیم ادلر متوجه مخفی‌گاه زیرزمینی می‌شوند و در آنجا با یک ژنرال پیر رو به رو می‌شوند. او به آنها می‌گوید که بعد از شکست نازی‌ها، آن‌ها به پناهگاه‌های زیرزمینی در تمام جهان رفتند که او به صورت اتفاقی اولین بار یکی از آن پناهگاه‌ها را در یک جزیره استوایی دیده است.

http://eco-communication.irاما اگر مجله خبری گیمر فروم رایانه­ای وارزون و نسخه “کالاف دیوتی موبایل” را بازی کرده باشید، پس باید بدانید چه نسخه ­ی جذاب و خفنی در انتظارمان است. با‌این‌حال، همان‌طور که بالاتر گفتیم به‌نظر می‌رسد این بازی احتمالا جایگزین کالاف موبایل خواهد شد. مثلا کیلزتریک‌هایی که که در حالت استاندارد مولتی‌پلیر وجود دارند را درنظر بگیرید. طبق یکی از اطلاعات لو رفته اخیر درباره Warzone Mobile، این بازی دو مد بتل رویال خواهد داشت که یکی از آن‌ها، همان حالتی است که بازیکنان دیگر عناوین این سبک با آن آشنا هستند و تجربه‌اش کرده‌اند. اما مد دیگر که بلیتز رویال نام دارد، یک حالت پنج دقیقه‌ای است و در آن، باید با زمان رقابت کنید و در نقشه‌ کوچک‌تری با بازیکنان کمتر، سعی کنید زنده بمانید.

  • این مرحله پیش ثبت نام و آلفا تنها شامل حالت بتل رویال میشد، اما اکنون سازندگان بازی اعلام کرده‌اند که وارزون موبایل، همانند نسخه قبلی کالاف دیوتی موبایل، در هنگام عرضه بخش چند نفره نیز خواهد داشت.
  • استودیوی بازی سازی اینفینیتی وارد زیر نظر کمپانی اکتیویزن، وارزون را میسازد.
  • البته این سلاح را تنها می‌توانید با دوست خود به اشتراک بگذارید یا آن را با یکی از دو سلاح اصلی خود به هر دلیلی جابجا کنید.
  • از جمله راه‌هایی که آرام کننده است فعالیت بدنی بعد از بازی‌ست.
  • امتیازاتی که به‌دست می‌آورید را می‌توانید برای پاداش ردیم کنید.
از همین رو برای انجام این بخش لازم است کمی قبل، فضاهای مختلف سیستم خود را مورد بررسی قرار دهید. همان­طور که پیش­تر عرض کردیم پولی است که درون بازی کالاف دیوتی می­باشد که با آن می­توانید امکانات مورد نظر در بازی را خریداری کنید و با آن شخصی سازی هم انجام دهید. استودیو بازی سازی Infinity Ward که مسئول ساخت کالاف دیوتی 2022 است، در کنار آن وارزون 2 را هم میسازد که خبر خیلی خوبی برای گیمرهاست. این استودیو سابقه تجاری و انتقادی بسیار مثبتی در عرصه بازی سازی دارد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار