نقد و بررسی بازی, بازی کنسول کالاف دیوتی: وارزون منطقه جنگی به همراه جزئیات و خلاصه داستان کدومو | gamerforum

این شرکت اخیرا در رویداد های رسانه ای خود خبر از تولید یک بازی جدید با نام وارزون موبایل را داد.. توجه داشته باشید که وارزون موبایل در سبک اف پی اس یعنی اول شخص شوتر تولید شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است. به صورت کلی این بازی با داشتن گیم پلی جذاب، طراحی گرافیک فوق العاده و اجتماعی عالی طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

آموزش وارزون موبایل

علی‌رغم اینکه یک فرنچایزی مثل پروژه مجله خبری گیمر فروم 2 چقدر گسترده می‌تواند باشد، کمپانی اکتیویژن خبر انتشار آن را به طرزی غیر معمول و نسبتا ضعیف اعلام کرد. در حقیقت اکتیویژن صرفا به انتشار یک پست وبلاگی با چند خط توضیحات نسبتا مبهم اکتفا کرد و جزئیات بیشتر را فقط در اختیار محتواسازان و رسانه‌ها قرار داد. این اقدام عجیب احتمالا به دلیل وضعیت فعلی پروژه وارزون و جلوگیری از نشر هرگونه مطبوعات نامناسب احتمالی بوده است.

خرید باندل WarFighter جنگجو وارزون موبایل

به علاوه، سایر تیم‌های زیرمجموعه اکتیویژن مثل Beenox، High Moon Studios و Raven هم به عنوان استودیو پشتیبانی و در نقش‌های فرعی کار خود را در ساخت بازی ادامه خواهند داد. تو بازی‌های بتل رویال قانون، قانون جنگله، بازیکن باید بکشه تا کشته نشه، باید غارت کنه تا زنده بمونه و به نظرم این اتفاق روی رفتار بازیکن در جامعه اثر میزاره. سرعت زیاد بازی و اتفاقاتی که خیلی سریع تو بازی میوفته به بچه ها خیلی استرس وارد میکنه و خیلی هم پرخاشگرشون میکنه جوری که کوچک ترین اتفاق سریع باعث داد و فریاد و پرخاش میشه. مانند تمامی مراحل قبلی، در این مرحله نیز لازم است تا به اینترنت جهانی متصل باشید. پس از دریافت فایل بازی و انتخاب زبان مورد نظر، به مرحله دریافت فایل‌های کمکی و آپدیت‌های لازم رهسپار می‌شوید.

  • شما با خرید سی پی وارزون موبایل می­توانید لباس های جدید و بتل پس و پرمیوم پس و همچنین عنوان ماشین ها و هواپیما ها را خریداری کنید.
  • استودیو بازی سازی Infinity Ward که مسئول ساخت کالاف دیوتی 2022 است، در کنار آن وارزون 2 را هم میسازد که خبر خیلی خوبی برای گیمرهاست.
  • علاوه بر این بازی ماموریت و چالش‌های مختلفی را به صورت رویداد یا روزانه و هفتگی طراحی می‌کند و این باعث می‌شود بازیکنانی که اهل این مدل چالش‌ها و دریافت پاداش هستند، این بازی را بازی جذابی بدانند.
  • اما پس از آفلاین شدن وارزون 1 به صورت رسمی هرگونه دسترسی به آن قطع خواهد شد.
  • به عنوان مثال در وارزون ۱ هنگامی که از هواپیما به بیرون پریده و به سمت نقشه حرکت می‌کردید، می‌توانستید در میان زمین و آسمان به دیگر بازیکنان شلیک کنید و آن‌ها را از همان ابتدا از میان بردارید.

این شرکت پس از دریافت اطلاعات مورد نیازش، پروژه وارزون موبایل را استارت زده است. توجه داشته باشید که اکتیویژن به تنهایی وارزون موبایل را تولید نمی کند. این شرکت همراه با سه کمپانی معتبر دیگر در این زمینه همکاری خواهد داشت. در نسخه کالاف دیوتی وارزون، بازی بر روی کامپیوتر و لپتاپ انجام می‌شود، در حالی‌که نسخه موبایل بر روی موبایل انجام می‌شود. البته هنوز به علت معرفی نشدن نسخه موبایل به بازار، نمی‌توان قیمت بسته‌های خرید سی پی کالاف دیوتی وارزون موبایل را با دیگر سری‌های این بازی مقایسه کرد. چندی پیش بود که اکتیویژن به طور رسمی از کالاف دیوتی وارزون موبایل پرده برداشت.

http://eco-communication.ir

ایمنی با درک اینکه توسعه‌دهندگان چگونه داده‌های شما را جمع‌آوری و هم‌رسانی می‌کنند شروع می‌شود. شیوه‌های حفظ امنیت و حریم خصوصی داده‌ها ممکن است براساس استفاده، منطقه، و سن شما متفاوت باشد. توسعه‌دهنده این اطلاعات را ارائه کرده است و ممکن است آن را درطول زمان به‌روزرسانی کند.

جستجو در شهر سخت افزار

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار