پابجی: بتل‌گراندز ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد | gamerforum

برای اینکه این کاربران اندرویدی بتوانند از بهترین تنظیمات پابجی لایت بهره ببرند، برخی از ویژگی‌های پابجی حذف شده است. به عنوان مثال، تعداد بازیکنانی که مبارزه می‌کنند در هر زمین ۴۰ نفر است و مساحت محیط نیز کمترست. دانلود نسخه جدید پابجی و آپدیت پابجی موبایل با لینک مستقیم به همراه دیتای کامل. یکی از مهم‌ترین سوالات کاربران پیش از نصب پابجی موبایل، درباره تفاوت آن با نسخه کره است. مثلا در پاپچی کره، آپدیت‌ها سریع‌تر منتشر می‌شوند و خیلی زودتر از کاربران نسخه اصلی به ویژگی‌های جدید دسترسی خواهید داشت. یکی دیگر از تفاوت‌ها که موجب نارضایتی بازیکنان نسخه اصلی شده، جوایزی است که کاربران نسخه کره دریافت می‌کنند.

  • اگر به صورت تیمی بازی می‌کنید لباستان با هم تیمی ها مشابه باشد تا به اشتباه هم تیمی خود را هدف قرار‌ندهید.
  • بهتر است بدانید تعداد حالت‌های بازی در نسخه لایت، به ۵ تا محدود شده است.
  • اگر سخت بود، حساسیت را تغییر دهید و آنقدر این عمل را تکرار کرده تا میزان مناسب را پیدا کنید.
  • اگر هم به دنبال گوشی هستید که بتوان با آن پابجی را در بهترین تنظیمات ممکن اجرا کرد، ۱۹کالا در یک مقاله اختصاصی بهترین گوشی برای بازی پابجیرا هم بررسی کرده که پیشنهاد می‌کنیم به آن مراجعه کنید.

شرکت سازنده pubg new state کار خود را با نام جینوگیمز در سال 2009 آغاز کرده بود و بعدا به این نام تغییر داد. این شرکت که در مرکز کره جنوبی تاسیس شده است 6 دفتر عملیاتی بین‌المللی در آمریکای شمالی، اروپا، ژاپن و چین دارد و هدفشان توسعه و حل مشکل در اجرای بازی pubg mobaile است. سعی کنید در بازی پابجی موبایل از اسلحه‌های متفاوت این بازی استفاده کنید تا سلاح لازم و مورد استفاده خود را تشخیص دهید و در صورت لزوم در مقابل حریف خود بتوانید سلاح مناسب خود را جهت نابودی اش به کار ببرید. همچنین باید این موضوع را مد نظر قرار دهید که در چه شرایطی باید در بازی پابجی موبایل تغییر حالت دهید که در این صورت شما می توانید پیروز میدان شوید. مثلا در حالت FPP شما دارای یک موقعیت نمای 180 درجه هستید و در این حالت توانایی تسلط کامل بر اطراف خود خصوصا پشت سرتان را خواهید داشت. سپس موقعیت‌های مختلف بازی با قرارگیری در فرصت‌های مختلف برایتان رقم می‌خورد.

PUBG MOBILE‏

مجله خبری گیمر فرومرها برای شرکت در رقابت‌های رویال پس و الیت رویال باید یوسی پرداخت کنند و بدون خرید یوسی امکان شرکت در این رقابت‌ها هم وجود ندارد. با برنده شدن در رقابت‌های رویال پس و الیت رویال، می‌توان به جوایز متعددی از جمله یوسی رایگان دست پیدا کرد. PUBG MOBILE یک بازی موبایل اورجینال بتل رویال و یکی از بهترین بازی های تیراندازی موبایل است. ✔️ در تنظیمات پابجی چند بخش وجود دارد که لازمست تمام آن‌ها را باتوجه به استایل بازی خود تغییر دهید که یکی از این بخش‌ها Basic است.

یوسی UC

قطعاً شما هم می‌دانید که بهترین تنظیمات پابجی موبایل در بخش گرافیک را می‌توان روی مدل‌های گران قیمت و مخصوص گیم اعمال کرد. ولی عموماً تنظیمات پیش‌‎فرض در این بخش مناسب است، چرا که باتوجه به سخت‌افزار گوشی تعیین شده و فرق نمی‌کند که قیمت گوشی در چه محدوده‌ای باشد، این تنظیمات به شکلیست که بازی بتواند به خوبی اجرا شود. به طور کل، توضیحات این مقاله به این صورتست که هم بهترین تنظیمات پابجی موبایل ۲۰۲۲ به صورت آماده آورده شده و هم درباره هر یک از تنظیمات پابجی به صورت اختصاصی توضیح داده‌ شده تا باتوجه به استایل بازی خود مناسب‌ترین آنها را انتخاب کنید. اگر هم به دنبال گوشی هستید که بتوان با آن پابجی را در بهترین تنظیمات ممکن اجرا کرد، ۱۹کالا در یک مقاله اختصاصی بهترین گوشی برای بازی پابجیرا هم بررسی کرده که پیشنهاد می‌کنیم به آن مراجعه کنید.

http://eco-communication.irاین گزینه برای بازیکنان جدید، به صورت پیش‌فرض فعال است، اما گیمرهای حرفه‌ای ترجیح می‌دهند آن را خاموش کنند. به شما هم توضیه می‌کنیم قبل از اینکه به آن عادت کنید، Aim Assist را غیرفعال کنید. در اصل این گزینه یعنی کمک به هدف و انتظار می‌رود که واقعاً هم در نشانه گیری کمک کند، اما در برخی مواقع این گزینه اختلال ایجاد می‌کند.

این بازی جهان بازی‌های شوتر را برای همیشه تغییر داد

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار