کالاف دیوتی موبایل Archives حمید وایتی | gamerforum

مجله خبری گیمر فروم کالاف دیوتی موبایل در حال حاضر، در پلتفرم اندروید محبوبیت زیادی کسب کرده است. حتی اگر در مرحله توسعه باشد، اکنون، در فروشگاه Google Play با رتبه کلی 4.3 ستاره مشاهده می شود. با توجه به این موفقیت بزرگ، این شرکت، Call of Duty Mobile را در پلتفرم iOS راه اندازی کرده است.

امکان شخصی سازی سلاح ها، شخصیت ها و تجهیزات موجود در محیط بازی

اکنون افشاگرها ویدیوهایی از مود زامبی کلاسیک منتشر کرده‌اند که با توجه به اخبار منتشر شده در سیزن ۷ کالاف دیوتی موبایل شاهد بازگشت این مود پرطرفدار به بازی هستیم. روز گذشته یکی از افشاگرهای معتبر کالاف دیوتی موبایل در کانال یوتیوب خود تصاویری از اسلحه‌های متیک سیزن ۷ کالاف دیوتی موبایل منتشر کرد. با توجه به تصاویر منتشر شده اسلحه‌های متیک سیزن ۷ می‌توانند Switchblade و Krig6 باشند که هنوز اکتیویژن این موضوع را به صورت رسمی تایید نکرده است. سیزن ۷ کالاف دیوتی موبایل به زودی آغاز می‌شود که یکی از بزرگترین به‌روزرسانی‌‌های این بازی در طول دو سال اخیر است.

خرید ۱۶۰ سی‌پی کالاف دیوتی موبایل

بسیاری از افرادی که بازی کالاف دیوتی را بر روی موبایل هوشمند خود نصب کرده‌اند، گیمرهای مبتدی هستند و فقط برای سرگرم شدن در اوقات فراغت خود این بازی را انجام می‌دهند. اما در این میان بسیاری از گیمرها وجود دارند که در این بازی بسیاری حرفه‌ای هستند و می‌خواهند همیشه جز برترین بازیکنان باشند تا احساس رضایت کنند. این دسته از گیمرها بیشتر از سایر گیمرها به سی پی کالاف دیوتی نیاز دارند. در حالت بتل رویال دو نقشه وجود دارد که یکی Isolated بوده و دیگری Blackout نام دارد. در این نقشه شما می‌توانید با زاویه دید اول شخص یا سوم شخص و به صورت تک نفره، دو نفره یا تیمی به بازی بپردازید. البته باید بگوییم که نقشه Alcatraz نیز گاهی جزوی از بازی کالاف دیوتی موبایل است، اما ثابت نیست و اندازه کوچکتری نیز دارد.

Call of Duty®: Mobile – کالاف دیوتی

کالاف دیوتی موبایل همانند بازی های نام‌آشنایی همچون پابجی موبایل، فورتنایت و… در بازی کال آف دیوتی موبایل (شبیه به اکثر بازی های شوتر آنلاین) قسمتی تحت عنوان بتل پس وجود دارد که با خرید cp کالاف دیوتی میتوانید آن را خریداری کنید. ماموریت‌هایی مثل این که «۲۰ نفر را با شاتگان بکشید» یا «در یک روز در ۵ مسابقه Deathmatch) شرکت کنید.

  • یکی از جذاب‌ترین کموها، در دسته‌بندی بلوپرینت هستند که در سیزن ۷ کموی جدیدی به این بخش اضافه می‌شود.
  • به همین منظور میتوانید از طریق همین صفحه مقدار سی پی ای که بسته به نوع اسکین مورد نظر در بازی احتیاج دارید اقدام به خرید کنید .
  • همواره شما میتوانید در سایت PersianGem.shop خرید cp کالاف دیوتی موبایل را با ارزانترین قیمت انجام دهید.
  • همچنین چالش های ویژه بازی را هفتگی دریافت خواهید کرد که برای زمان محدودی ارائه می شوند و هفته بعد تغییر می کنند.

استقبال از گیم‌های موبایلی باعث شده هرروز نام بازی‌های جدیدتری به‌گوشمان بخورد. گاهی کمیت و تعداد بازی‌های ساخته‌شده فدای کیفیت ساختشان می‌شود. در چنین موقعیتی پیداکردن گیمی با ویژگی‌های خوب کمی سخت به‌نظر می‌رسد؛ بازی که ارزش صرف وقت و انرژی را داشته باشد. اگر اهل بازی‌های جنگی، اکشن و تفنگی هستید، خوب است بدانید بازی‌های شناخته‌شده و خوش‌ساخت زیادی در این ژانر وجود دارند.

http://eco-communication.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار