کالاف دیوتی وارزون Call of Duty Warzone 2 ؛ هر آنچه که باید بدانید! پیویو مگ | gamerforum

تجربه بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل شامل تمام چیزهایی خواهد بود که از این بازی انتظار دارید. این‌ها شامل ایستگاه‌های خرید نقطه‌گذاری‌شده روی نقشه، قراردادها و حتی گولاک برای بعضی اکشن‌های نفر به نفر می‌شود. بالاخره اکتیویژن تاریخ رسمی انتشار کالاف دیوتی وارزون موبایل را مشخص کرد همچنین جدیدترین گیمپلی از وارزون موبایل منتشر شد.

  • نقشه های حماسی مانند بازی نمادین Verdansk و گیم پلی منحصر به فرد و سرگرم کننده را کشف کنید که امکان حضور حداکثر 120 بازیکن زنده را در یک مسابقه فراهم می کند.
  • با کلیک بر روی گزینه موجود برای تایید این قوانین، گزینه CONTINIUE نیز برای شما فعال خواهد شد.
  • توجه داشته باشید که وارزون موبایل در سبک اف پی اس یعنی اول شخص شوتر تولید شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است.
البته که وارزون به یک بازی بسیار محبوب بدل شد که رکوردهای زیادی را هم جابجا کرد و همه‌چیز بیان‌گر موفقیت بسیار بالای این بازی است. با توجه به این موفقیت‌ها، اکتیویژن هم نسخه دوم وارزون را برای کنسول‌ها و پی‌سی معرفی کرد و هم اعلام کرد که کالاف دیوتی وارزون برای موبایل منتشر خواهد شد. این یعنی حالا هر کسی که به یک گوشی هوشمند متوسط یا بهتر دسترسی داشته باشد می‌تواند به تجربه این بازی بپردازد و تعداد بازیکنان وارزون حتی از قبل هم بیشتر می‌شود. همان­طور که عرض کرده بودیم، کالاف دیوتی وارزن برای رایانه­ ها منتشر شده بوده و مدتی است که نسخه کالاف دیوتی موبایل در دست قرار دارد.

http://eco-communication.irاکنون نیز نسخه جدیدتری برای گوشی ­های همراه در نظر گرفته شده است به نام وارزون موبایل و در شما قادر به خرید سی پی برای پیشرفت های بیشتر خواهید بود. اطلاعات کامل و جامعی در خصوص وارزون موبایل نیست و هر آنچه که گفته می­شود متکی به صحبت­ها و خبرهایی است که از سایت اکتیویژن و منابع مرتبط به آن آمده. اگر به دنبال بازی کردن این سری از کالاف دیوتی هستید، نیاز به نصب آن دارید.

توضیحات تکمیلی راجع به سیستم مورد نیاز بازی Call of Duty: Warzone 2

مجله خبری گیمر فروم به ذکر است تمامی سفارش های خرید سی پی ارزان وارزون موبایل بین 10 الی 90 دقیقه در ساعات کاری انجام خواهد. وارزون داستان خاصی ندارد و صرفا در هر سال که شامل شش فصل است، یک زمینه داستانی وجود دارد تا به بهانه‌ی آن، آیتم‌های قابل فروش و بتل‌پس جدید به بازی اضافه شود تا بازیکنان محتوای قابل خرید داشته باشند. در آخرین به روزرسانی وارزون، بعد از تخریب وندرساک، تیم ادلر متوجه مخفی‌گاه زیرزمینی می‌شوند و در آنجا با یک ژنرال پیر رو به رو می‌شوند. او به آنها می‌گوید که بعد از شکست نازی‌ها، آن‌ها به پناهگاه‌های زیرزمینی در تمام جهان رفتند که او به صورت اتفاقی اولین بار یکی از آن پناهگاه‌ها را در یک جزیره استوایی دیده است.

حریم خصوصی با گوشی های چینی بی معنا می‌شود؛ دارندگان شیائومی ، وان پلاس و اوپو بخوانند

نام کوچک و فامیلی، ایمیل و شماره تلفن و تمامی اطلاعات مورد نیاز دیگر برای ساختن اکانت کاربری را به دقت پر نمایید. به هر حال این تغییرات مهم‌ترین جزئیاتی هستند که در سیزن جدید قرار است تا با به بازی Warzone 2 اضافه شوند، با این حال، احتمالا هنگام شروع فصل شاهد برخی ویژگی‌ها و نکات تازه خواهیم بود. همچنین هنوز اطلاعاتی درباره تغییرات اسلحه در این سیزن مشخص نشده و نمی‌دانیم که کدام سلاح به عنوان متا شناخته خواهد شد؛ گرچه واضح است که با آوردن اسلحه جدید به بازی، آن‌ها بیشترین قدرت را خواهند داشت. این قرارداد جدید که Search And Seizure نام دارد، به بازیکنان موقعیت مکانی یک ماشین دزدیده شده را روی نقشه مشخص می‌کند. در این حالت، شما باید خودرویی که توسط تیم Shadow Company (سربازان جنرال شپرد) دزدیده شده است را پس بگیرید و به محل مشخص شده و امن برسانید. Cruise Missile – 6 kills – موشک کروز به بازیکن‌ها این امکان را می‌دهد که دنباله‌رو‌ها را در هوا کنترل کنند و وقتی‌که در نهایت به نقشه نزدیک‌تر می‌شوند می‌توانند رسیدن آن‌ها را تسریع کند.

خرید باندل WarFighter جنگجو وارزون موبایل

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار