کال اف دیوتی موبایل زومجی | gamerforum

در ادامه این مطلب قصد دارد ۱۶ تغیر بزرگ در سیزن ۷ کالاف دیوتی موبایل را برای شما بیان کنیم. اکانت کرکی به اکانت‌هایی گفته می‌شود که، در آن فروشنده اکانت رمز ایمیل اصلی بازی را فراموش کرده و فقط رمز اکتیویژن را به یاد داشته باشد، تحت چنین شرایطی اکانت کرکی به حساب می‌آید. در صورتی که قصد خرید اکانت کالاف موبایل داشته باشید، به صورت جدی و حتمی به شما پیشنهاد می‌کنیم که به هیچ عنوان به سمت خرید اکانت کالاف دیوتی کرکی نروید.

ویدئوی معرفی بهترین گوشی برای بازی کالاف دیوتی موبایل

بنابر این برای دریافت اسکین اسلحه خاص و ویژه که در هیچ جای بازی قابل دریافت نیست، تنها در گردونه قابل دسترسی هست و عموما نیازمند پرداخت بیش از 2400 سی پی میباشد. در صورتی که شما از هواداران بازی های اکشن هستید، حتما باید بازی کال آف دیوتی را تجربه کنید. میشن های یادشده به صورت روزانه و هفتگی برای شما ارائه میشود و در طول بازی برایتان قابل نمایش هستند.

  • کسانی که برای حضور در رویدادها پول می‌پردازند، می‌توانند از کاراکترها، اسکین‌ها و CP (ارز درون بازی) بیشتر برخوردار شوند.
  • این بازی توانست در کوتاه مدت روی بیش از 100 میلیون دستگاه دانلود شود و یکی از پر دانلودترین بازی‌های اندروید شد، در نتیجه کاربران با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل ، ثروت هنگفتی برای این شرکت به همراه آورد.
  • برنامه‌ی Settings را باز کنید؛ گزینه‌ی General و پس از آن Software Update را انتخاب کنید.
  • برای این کار وارد Settings و پس از آن General و نهایت iPhone Storage شوید.
  • تراشه‌ی پردازنده این گوشی هم یکی از چیپست‌های اختصاصی سامسونگ، یعنی اگزینوس ۱۲۸۰ بوده که قدرت پردازشی بالایی دارد و در اجرای کالاف موبایل موفق است.

به همین دلیل هم از این مورد در لیست ترفند های مخفی کالاف دیوتی موبایل نام برده‌ایم. برای بهره بردن از ویژگی‌های مختلف هر سلاح باید موارد گوناگون را آنلاک کنید و برای این کار نیز باید با آن سلاح بازی کرده باشید. علاوه بر این، استفاده از کارت‌های Weapon XP نیز برای بالا بردن سطح آن سلاح امکان‌پذیر است. اسلحه سوم یکی از اسلحه‌های رگباری جدیدی است که در دسته‌بندی Assault قرار می‌گیرد. این اسلحه با نام Krig 6 در بازی‌های وارزون و کالاف دیوتی ونگارد حضور دارد و یکی از قوی‌ترین اسلحه‌های رگباری کالاف دیوتی است.

http://eco-communication.ir

دانلود بازی یا برنامه مدنظرتون از اندورید تایم با لینک مستقیم و رایگان فقط یک جستجو با شما فاصله دارد… مایکروسافت برای ساخت نوعی محتوای ویدیو گیمی با TiMi Studios، زیرمجموعه شرکت چینی Tencent همکاری می‌کند. شرکت اکتیویژن بازی جدیدی از مجموعه‌ی Call Of Duty برای موبایل را با اسم رمز Project Aurora معرفی کرد که درحال‌حاضر در مرحله‌ی آزمایش است. برای دسترسی به دیگر کلاس‌ها، باید مراحل بیشتری بازی کرده یا از پرداخت درون‌برنامه‌ای استفاده کنید. در صفحه بعدی می‌توانید دوستان خود را دعوت کنید و در حالت‌های مختلفی با آن‌ها بازی کنید. اگر از وی‌پی‌ان استفاده کنید، بازی حساب شما را بن می‌کند چون به تغییر IP حساس است.

خرید آفر کالاف دیوتی موبایل (آفرهای کالاف دیوتی 2023⚡️)

برای ذخیره‌سازی نوشته مجله خبری گیمر فروم استوارد حساب کاربری خود شوید، اگر حساب کاربری نداریدثبت‌نام کنید. مهم‌ترین مزیت R9-0 در مقابل رقبا، قابلیت شلیک آن است که با ترکیب مکانیسم ساچمه‌ای و بادی، به شما این امکان را می‌دهد تا پس از شلیک اول و بدون بارگیری سلاح، اقدام به شلیک بعدی نمایید. این ویژگی، علاوه بر خشاب بزرگ و اتچمنت‌های متعدد، R9-0 را به سلاحی بی‌رقیب در دسته شات‌گان بدل نموده‌اند که شاید فقط KRM-262 بتواند در فصل اول در مقابلش کمی عرض اندام کند. اگر این گزینه‌ها در اختیارتان قرار نگرفت، دکمه‌ی پاور را تا زمانی که گوشی خاموش شود نگه دارید. برنامه را باز کنید و اگر مشکلتان حل نشد، مورد بعدی را امتحان کنید.

حالت Multiplayer (چند نفره)

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار