گروه آسانسور و پله برقی بهران قطب اصلی این صنعت در ایران و خاورمیانه

اتخاب موتور برای هر پروژه ای ممکن است متفاوت باشد و بر اساس طول، عرض و اندازه پله برقی موتورهایی با ظرفیت 5.5 کیلووات تا 11 کیلووات استفاده می گردد. گیربگس یک جعبه ای است که از چندین چرخ دنده تشکیل می شود، در موتورهای پله برقی با استفاده از گیربکس گشتاور موتور را افزایش داده و نیروی مورد نیاز برای حرکت پله برقی به دست می آید. ساختمان‌ها نیز بر اساس ارتفاع به چهار گروه زیر تقسیم می‌شوند که در طراحی آسانسور و پله برقی بسیار مهم و تأثیرگذار است. وجود۷ ایستگاه خط تولید الکتریک روتین و ۱۴ ایستگاه سفارشی و استفاده از تجهیزات جهت مکانیزه کردن خطوط تولیدی از قبیل کانوایر خط تولید، سایت های پنوماتیک و انواع جرثقیل در این خط باعث شده است تا طیف وسیعی از نیازهای مشتریان را با تولید محصولات متنوع و خاص پوشش دهیم. مواردی که ذکر شد به عنوان اصلی ترین و مهم ترین تولیدات شرکت صنایع مهندسی هیدروفرکو به شمار می آید و تمامی این تولیدات از استاندارد های روز جهانی برخوردار هستند.

اهمیت به نیروی انسانی در این مجموعه منجر به استقرار واحد HSE در کارخانه باعث شده است که ضمن افزایش بازدهی و نشاط محیط کار، کاهش حوادث نیروی انسانی و … را به همراه داشته است که در نتیجه منجر به کاهش قیمت تمام شده محصول و حفظ منابع انسانی نیز می گردد. همچنین استقرار و پیاده سازی سیستمERP در مجموعه باعث ایجاد یکپارچگی فرآیند های سازمان، تسریع در انجام فرآیندها و کاهش هزینه های عملیاتی و … شده است. از جمله برند های رایج موتور گیربکس در بازار ایران می‌توان به برندهای ساسی، الکمپ، مونتاناری، فیا و بهران اشاره نمود. موتورهای گیربکس در نوع دیگری از دسته‌بندی به دو گروه Open Loop و Closed Loop تقسیم می‌شوند.

پیش از آنکه همه چیز درباره برق اضطراری آسانسور را مورد بررسی قرار دهیم باید به نکته‌ای اشاره کنیم…. پیش از آنکه به بررسی نکات استفاده از آینه در کابین آسانسور بپردازیم، لازم است کمی در رابطه با… در حجره جو کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما حجره جو هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند. پله‌برقی باید قابلیت حرکت در دو جهت پایین و بالا (فقط توسط تکنسین مربوطه) را داشته باشد.

انواع آسانسور برای ساختمان‌های تجاری پیش بینی‌ها نشان می‌دهد که ارزش بازار جهانی آسانسور و پله برقی تا سال 2029 به… در این مرحله کارفرما در قالب شرکت طراحی و مونتاژ و نصب آسانسور درخواست بازرسی را در سیستم بازرسی آسانسور که تحت نظر سازمان ملی استاندارد است ثبت می نماید و موسسه استاندارد ایران امر بازرسی را به یک شرکت بازرسی آسانسور که دارای پروانه تایید صلاحیت می باشد محول می نماید. گران قیمت ترین پله برقی های موجود، پله برقی های غیرتجاری می باشند. این پله برقی ها معمولا در ایستگاه های مترو، فرودگاه ها، در مراکز شلوغ و پر رفت و آمد نصب می گردند، و توانایی این را دارند که در طول 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی تردد افراد باشند. اکثر موتورهای پله برقی گیربکس دار هستند، وظیفه موتور پله برقی تبدیل نیروی الکتریکی به نیروی مکانیکی برای حرکت پله برقی می باشد.

پله برقی که در محیط بیرون و در فضای باز نصب و راه اندازی می گردند که به آن out door نیز اطلاق می شود. پله برقی ها به دلیل اینکه باید بطور مداوم کار کنند ، دائما در حال مصرف انرژی هستند ، در حالی که آسانسورها فقط در هنگام کار ، برق مصرف می کنند. در این مقاله سعی شده است ، تفاوتهای بین پله برقی و آسانسور، برای کسانی که نمیتوانند بین این دو تمایز قائل شوند ، برجسته شود. همانطور که می دانید آسانسور یا بالابر وسیله ای برای انتقال از طبقه ای به طبقه دیگر در ساختمانهای مختلف می باشد و در واقع اتاقک متحرکی است که می توان توسط آن به طبقات بالا یا رفت. شیر هیدرولیکی که هنگام سقوط یا افزایش ناگهانی سرعت در آسانسورهای هیدرولیک بکار می‌رود و هنگام افزایش جریان روغن بیش‌ازحد مجاز، بسته‌شده و از سقوط یا افزایش سرعت کابین جلوگیری می‌کند.

  • نسبت به آسانسور فوت وقت ندارد و به صورت مستمر در حال جابجایی افراد است.
  • شما باید آژیر را به صدا درآورده فقط باید منتظر بمانید تا توسط یک فرد آموزش دیده از کابین خارج شوید.
  • انواع پله برقی براساس کارکردپله برقی از پرکاربردترین و پرظرفیت ترین وسایل برای جا به جایی افراد در بین طبقات ساختمان است.
  • در این مقاله قصد داریم این شرکت را به صورت کامل معرفی نموده و همچنین در رابطه با محصولات، خدمات، گواهینامه ها و قیمت محصولات و خدمات این شرکت صحبت کنیم.
  • سیلندرهای هیدرولیکی و لوله های سیلندری در سامانه های هیدرولیکی به کارگیری می شوند.

پیش از آنکه به بررسی نکات استفاده از آینه در کابین آسانسور بپردازیم، لازم است کمی در رابطه با آسانسور و تاریخچه و کاربرد آن اطلاعات کسب کنیم. آسانسور یا بالابر، با نام انگلیسی Elevator یا Lift نیز شناخته می‌شود. اگر چند دهه قبل از شخصی در مورد پله برقی ، سوال میکردید ، به سختی میتوانست اطلاعاتی در مورد آن در اختیار شما قرار دهد ، اما امروزه این پله های متحرک آنقدر همه گیر شده اند که حتی کسانی که در مناطق روستایی و دور افتاده یک کشور زندگی می کنند ، می دانند که چگونه باید از پله برقی استفاده کنند. وسیله‌ای ارتجاعی است که برای جلوگیری از اصابت کنترل نشده کابین و یا وزنه تعادل به كف چاهک بکار می‌رود و دارای نوع هیدرولیک و فنری است. در این حالت کابین فاقد درب بوده و تنها طبقات دارای درب هستند و هنگام حرکت کابین، درب‌های طبقات و دیواره بین آن‌ها قابل‌مشاهده است.

با تولید انواع جک های سه و چهار استیج توسط شرکت صنایع مهندسی هیدروفرکو دیگر نیازی به واردات آن ها از کشور های خارجی و خروج ارز از کشور نمی باشد و حتی می توان این محصولات ساخت داخل را به کشور های خاورمیانه نیز صادر نمود. انواع پله برقی براساس کارکردپله برقی از پرکاربردترین و پرظرفیت ترین وسایل برای جا به جایی افراد در بین طبقات ساختمان است. عموما پله برقی در اماکنی نظیر فرودگاه ها، هتل ها، مراکز تجاری، پل های عابر پیاده و مراکز خرید نصب می کنند. نوع به روز آنها مجهز به سنسوری است که در زمان ایستادن افراد بر روی آن و در هنگام استفاده، سرعت حرکت آن بیشتر می گردد که این امر باعث مصرف بهینه انرژی در اینگونه رمپ هاست. پیاده روی متحرک به موتورهای ضعیف تری نسبت به پله برقی ها احتیاج دارند و در مکان های پر ترددی همچون، فرودگاه ها، مراکز تجاری، فروشگاه ها و غیره از آنها استفاده می گردد.

پله برقی نیمه تجاری

شرکت هیدروفرکو یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده انواع آسانسور هیدرولیکی، بالابر هیدرولیکی و آسانسور خانگی در کشور بررسی می باشد. در این مقاله قصد داریم این شرکت را به صورت کامل معرفی نموده و همچنین در رابطه با محصولات، خدمات، گواهینامه ها و قیمت محصولات و خدمات این شرکت صحبت کنیم. در این نوع آسانسور ها نیازی به وجود اتاقک برای جداسازی موتور از آسانسور نمی باشد. این آسانسورها مناسب برای ساختمان هایی که دارای فضای کم هستند می باشد.

گروه آسانسور و پله برقی بهران قطب اصلی این صنعت در ایران و خاورمیانه اسانسورها نیز وسیله مناسبی برای کمک به افراد در جابجایی بین طبقات یک ساختمان هستند. در شهرهای بزرگ این پله برقی در مکان هایی مانند ایستگاه مترو و قطار، فروشگاه های مرکزی و تجاری بزرگ و ادارات بزرگ مانند شعبه مرکزی نصب و راه اندازی می شوند. پله برقی ها چگونه کار می کنند؟ از نقطه نظر مکانیکی، پله برقی یک سیستم حمل و نقل عمودی ساده و در عین حال جذاب است. تکنسین های پله برقی انتخاب شده توسط عرشیان، برای ارائه خدمات تعمیر و نگهداری پله برقی برای ارائه عملکرد بهینه آموزش دیده ‌ اند. ما همچنین مفتخریم که فرصت هایی را برای مشتریان ایجاد می‌کنیم تا در مورد عملکرد داخلی تجهیزات خود بیاموزند. “پله برقی چگونه کار می کند؟” عرشیان اینجاست تا بینشی جدید را ارائه دهد.

بالابر چیست ؟

شرکت صنعتی بهران آسانبر، آسانسورهای خود را سه دسته ی اقتصادی و کلاسیک و حرفه ای تقسیم بندی کرده و روانه بازار می کند. این آسانسور ها دارای مزیت هایی همچون مرغوبیت تجهیزات ، مصرف بهینه انرژی به دلیل بهره گیری از سیستم های گیرلس و فناوری های ذخیره انرژی ، و همچنین استفاده از VVVF و سازگار با محیط زیست است که به عنوان یکی از اصلی ترین انتخاب های شرکت های فعال در زمینه آسانسور می باشند. شرکت بهران آسانبر علاوه بر تامین نیازهای داخلی، به دنبال انجام پروژه های منسجم مانند صادرات به سایر کشور های دیگر می باشد. این شرکت برای تولید محصولات خود مانند موتور آسانسور بهران از نرم افزارهای بسیار قوی و پیشرفته استفاده می کند. ساختار و طراحی این محصولات طوری است که به کمترین فضای برای نصب و عملکرد نیاز دارند و به آسانی در ویلاها ، منازل مسکونی جدید و قدیمی نصب می شوند.

کاربرد پله برقی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار