۷ دلیل برای تجربه بازی کالاف دیوتی موبایل | gamerforum

هیجان انگیزمجله خبری گیمر فروم بخش جدید این سیزن مربوط به اضافه شدن سوپراستارهای فوتبال است که به مناسبت جام جهانی امسال، به بازی آمده‌اند. همراه با بروزرسانی سیزن جدید، لوگوی مخصوص این رویداد هم به بازی اضافه شده. نقشه جدید فصل ۱۰ کالاف دیوتی موبایل Crossroads نام دارد که قبلاً آن را در بلک آپس کلد وار دیده بودیم.

نقشه های محبوب کالاف دیوتی:

مثلا با فعال کردن هلی‌کوپتر، می‌توانید سوار بر یک هلی‌کوپتر جنگی در آسمان پرواز کنید، دشمنان را هدف بگیرید و با قدرتی مرگبار به آن‌ها شلیک کنید. اسکور استریک‌ها، سلاح‌های ویژه‌ای هستند که می‌توانید از آن‌ها در مسابقات چند نفره استفاده کنید. تنوع این سلاح‌های قدرتمند زیاد است و قدرت تخریب آن‌ها باورنکردنی است. پس با توجه به نقشه‌ای که در آن هستید، یک سلاح مرگبار انتخاب کنید و دشمنان را به گلوله ببندید تا پیروز شوید. این کاستوم خیلی از مواقع به درد می‌خورد و می‌توانید از درگیری‌های موجود در ارتفاعات فرار کنید.

تصاویری از مپ جدید کالاف دیوتی وارزون 2 + تاریخ انتشار آپدیت

می‌توانید از این موارد در حالتی استفاده کنید که در برابر آتش و ضربه نیز مقاومت باشند. برای فعال کردن آن‌ها، باید وارد خطوط دشمن شده و در بهترین موقعیت از آن‌ها استفاده کنید. MW11 یا M1911 دو مورد از سلاح‌های گرم عالی بازی است که برای استفاده در فاصله نزدیک طراحی شده‌اند و به راحتی می‌توانند دشمن شما را از پا بیندازند. اغلب اوقات، ری‌لود کردن این سلاح‌ها هم بسیار سریع صورت می‌گیرد و می‌توانید شلیک‌های بیشتری در واحد زمان داشته باشید. این گزینه کمی با ریسک همراه خواهد بود، چرا که گاهی اوقات بازیکن اشتباه کرده و به جای توقف هنگام دیدن دشمن، به سمت وی می‌دود و خطر آفرین می‌شود. این یک گزینه عالی هنگام استفاده از تفنگ ساچمه‌ای است و با سرعت خود می‌توانید شانس بیشتری برای تیر نخوردن و کشتن دشمن خود داشته باشید.

  • علاوه بر این، حالت Warfare نیز گیمرها را به تیم‌های 20 نفره تقسیم می‌کند و اجازه می‌دهد بازیکنان به سبک و سیاق متفاوتی حالت بتل رویال را تجربه کنند.
  • می‌توانید با EMP ها کار کرده و ماشین منحصربه‌فرد خود را راه اندازی کنید.
  • یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که در بازی‌های موبایلی ممکن است بازیکنان را کمی اذیت کند، مسئله کنترل خواهد بود.
  • Blackout مکان‌های مختلفی را در خود دارد که شامل بسیاری از مناطق نقشه‌های بخش چند نفره می‌شوند.

ترجیحا هنگام اجرای بازی، صدای آن را قطع نکرده و با هندزفری، کال او دیوتی موبایل را بازی کنید تا Trackهای موسیقی را از دست ندهید. این آهنگ‌ها هم شما را به هیجان می‌آورند و هم حس‌وحال جنگی گیم را بیشتر نشان می‌دهند. بازیکنان سریع تمام مهمات نقشه را خالی خواهند کرد و سرعت در این زمینه نیز بسیار مهم است. اولین کسی که به ساختمان می‌رسد، احتمالا همه سلاح‌های آن‌جا را درو خواهد کرد و شما با دیدن یک بازیکن، بهتر است که سریعا به سمت لوت کردن ساختمان‌ها یا موقعیت‌های دیگر بروید. در بازی‌هایی مانند Frontline و Team Deathmatch می‌توانید نبرد را به سمت دشمن هدایت کنید.

http://eco-communication.ir

بله؛ شما می‌توانید کالاف دیوتی موبایل را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای دریافت کنید. هر چند درون بازی این امکان فراهم شده که برخی تجهیزات جانبی مثل اسکین‌ها را با پول واقعی بخرید. بله به راحتی و با استفاده از شبیه‌ساز گیم لوپ می‌توانید کالاف دیوتی موبایل را روی کامپیوتر خود نصب کرده و آن را تجربه کنید. چگونه می توان اسکین کالاف دیوتی خریداری کرد ؟ برای اینکار شما به cp نیاز دارید. به همین منظور میتوانید از طریق همین صفحه مقدار سی پی ای که بسته به نوع اسکین مورد نظر در بازی احتیاج دارید اقدام به خرید کنید . توجه داشته باشید که کمتر از مقدار خواسته شده برای اسکین مورد نظر سی پی خریداری نکنید که برای شما فعال نخواهد شد.

چند نوع اسلحه در کالاف دیوتی موبایل وجود دارد؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار