20 دانستنی جالب از دنیای سگ ها، با وفاترین دوست انسان

24.آیا می دانید زبان مقاوم ترین ماهیچه دانستنیها پزشکی در بدن است. 17.آیا می دانید کوتاهترین جمله کامل در زبان انگلیسی جمله I am است. 8.آیا می دانید که سنگ بکار رفته در هرم خئوپوس در مصر به قدری است که با آن می توان دیواری آجری به ارتفاع 50 سانتی متر دور دنیا ساخت. آیا میدانید…طولانی ترین رکورد پرواز یک مرغ 13 ثانیه است.

  • ـ وزن جگر انسان حدود ۱/۳ کیلوگرم است وبزرگترین غده در بدن است .
  • ـ خرس کوالا هر گز آب نمی‌نوشد و آب مورد نیاز خود را با خوردن برگ گیاهان تامین می‌کند.
  • چسبندگی پفک براساس تحقیقات تا هفت بار مسواک هم تمیز نمی شود و موجب بی اشتهایی می شود و آمار مصرف پفک در ایران روزانه هر نفر 2 عدد می باشد.
  • مشکلات تنها بخشی از این دوره آموزشی اند که درست مثل کلاس درس جبر می آیند و می روند، منتها درسهائی که از این کلاس فراگرفته می شود عمری با شما باقی خواهد ماند.

نکات جالب درباره موبایل می توانید بسیار گسترده بوده و در بخش های مختلفی این نکات را بررسی کرد. در این مقاله قصد داریم تا برخی از مهم ترین و جالب ترین این نکات را با هم مرور کنیم. احتمالا شنیدن و اطلاع از این نکات برای شما نیز جذاب خواهد بود.

دانستنیها پزشکی

ـ نازکترین پوست بدن ، پوست پلک وکلفت‌ترین پوست بدن را کف پا دارد. ـ پژوهشها ثابت کرده است که پشه بیشتر به سراغ کودکان وافراد بور میرود. ـ قدرت سیب در تحریک دستگاه عصبی از کافئین بیشتر است. ـ زرافه همواره ایستاده وضع حمل می‌کند و نوزادش از فاصله ۱۸۰ سانتیمتری به زمین میافتد. ـ اگر همه یخهای قطب جنوب آب شود بر سطح آب اقیانوسها ۷۰ متر اضافه می شود و در این صورت یک چهارم خشکیها زیر آب میرود. ـ هر قفل شماره‌دار ممکن است یک میلیون رمز داشته باشد.

دانستنی های جالب و خواندنی درباره مورچه ها

24- از شمع هایتان استفاده کنید، خوشگل ترین ملافه تان را کنار نگذارید، برای روز مبادا و یا روزی خاص نگه شان ندارید، امروز همان روز بخصوص است. 18- زندگی چندان عادلانه به نظر نمی رسد، با این حال زیباست. 15- این را فهم کنید که زندگی یک مدرسه است و شما اینجائید تا بیاموزید، تا همه امتحانهایتان را بگذرانید. مشکلات تنها بخشی از این دوره آموزشی اند که درست مثل کلاس درس جبر می آیند و می روند، منتها درسهائی که از این کلاس فراگرفته می شود عمری با شما باقی خواهد ماند. 13- از خانه گرفته تا داخل ماشین و روی میز کار همه را مرتب و تمیز کنید، بگذارید انرژی تازه ای وارد زندگیتان شود.

ـ مغز فیزیکدان نابغه، آلبرت اینشتین ۱۵ درصد از حجم مغز انسان عادی بزرگتر بود. ـ رعد و برقی به طول ۶/۱ کیلومتر دارای الکتریسیته کافی برای روشن کردن یک میلیون لامپ است. کوتاه ترین جنگ در تاریخ جهان جنگی ست که بین بریتانیا و کشور آفریقایی زنگبار روی داد. حدود 4 گرم آهن در بدن انسان وجود دارد که این میزان برای رشد ناخن به اندازه ی 7.6 سانتی متر کافی است. روش استفاده از سنجاق سر– صدای ” مومو ” گاو ها در کشورهای مختلف جهان با هم متفاوت است، آنها لهجه های خاص خود را دارند درست مثل انسان. 32.آیا می دانید تمام رگ های خونی بدن 97 هزار کیلومتر است.

برداشتی از سایت های کسب درآمد اینترنتی

ـ بیشترین حرف مورد استفاده در انگلیسی E و کمترین آن Q است.A را کشف کردوآن را برای چشم مفید دانست. ـ ۲۰ درصد آب شیرین جهان میان آمریکا و کانادا قرار دارد. ـ اختاپوس دارای بزرگترین چشمان است که گاهی به ۲۵ سانتیمتر یعنی اندازه یک توپ والیبال میرسد. ـ‌ از بین رنگها رنگ سفید برای زنبور عسل آرامش دهنده و رنگ قهوه ای ناراحت کننده است. ـ عمیق ترین دریاچه جهان دریا چه بایکال در روسیه است که ۱۹۴۰ متر عمق دارد.

ـ عمیق ترین جای اقیانوسهای جهان در اقیانوس آرامو عمق آن 11 کیلومتر است. ـ مغز فیزیکدان نابغه، آلبرت اینشتین 15 درصد از حجم مغز انسان عادی بزرگتر بود. ـ رعد و برقی به طول 6/1 کیلومتر دارای الکتریسیته کافی برای روشن کردن یک میلیون لامپ است. تعداد افرادی که در جهان از موبایل های هوشمند استفاده می نمایند از افرادی که از مسواک شخصی بهره می برند بیشتر است.

جملات آموزنده کوتاه و بسیار زیبا از بزرگان

20 دانستنی جالب از دنیای سگ ها، با وفاترین دوست انسان
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار