Call of Duty Mobile Season 1 برنامه‌ها در Google Play | gamerforum

بازی کالاف دیوتی در سبک اکشن است که نسخه کامپیوتر آن توسط اکتیوژن در سال 2003 انتشار یافت و پس از استقبال بسیار از سمت گیمرها، نسخه مخصوص کنسول های بازی نیز ساخته شد. اتفاقات ابتدای بازی در زمان جنگ جهانی دوم رخ میدهد؛ اما در نسخه های بعدی به زمان حال و حتی آینده می رسد. با شروع سال جدید، شمارنده فصل‌های کالاف دیوتی موبایل از سر گرفته می‌شود لذا هم‌اکنون فصل اول آن تحت عنوان Reawakening میهمان موبایل شماست.

آموزش خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

اما ترس از دست دادن مجله خبری گیمر فروم یا سرمایه شما را از ادامه این مسیر بازداشته است. با شرکت در مسابقات مختلف و برنده شدن در راندهای بازی می‌توانید سی پی کالاف دیوتی را به دست بیاورید. اگر می‌خواهید سریع‌تر از بازیکنان دیگر و به خصوص دوستان خود در کالاف دیوتی موبایل پیشرفت کنید، خرید ارز رایج این بازی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. خرید سی پی یا همان خرید پول کالاف دیوتی موبایل به شما این امکان را می دهد تا بتوانید انواع تجهیزات شامل اسلحه ،اسکین،بتل پس و گردونه های شانس را با بهرتین قیمت از ما تهیه کنید.

  • می‌توانید به صورت انفرادی وارد بازی شده یا اینکه با یکی از دوستان یا تیمی از آن‌ها شرکت کنید.
  • اگر گوشی متوسطی دارید و نمی‌خواهید تمام جزئیات ظاهری را دانلود کنید، می‌توانید آن را متوقف کنید.
  • بله به راحتی و با استفاده از شبیه‌ساز گیم لوپ می‌توانید کالاف دیوتی موبایل را روی کامپیوتر خود نصب کرده و آن را تجربه کنید.
  • با این کار می‌توانید کنترلر را به سمت جلو گرفته یا اینکه روی دکمه Sprint استفاده کنید.
همان‌طور که می‌دانید، XP برای رده بندی بهتر شما ضروری است و در کنار آن، به افزایش لود کات هم کمک می‌کند. نارنجک، مهارت‌های بیشتر اپراتوری و سه قدرت پردازش جدید هم جزو آن‌ها هستند. به این ترتیب شما می‌توانید لود کات‌های بیشتری را برای نقشه‌های مختلف بازی داشته باشید. این موضوع به شما امکان می‌دهد که سلاح‌های خود را متناسب با سبک بازی خود ارتقا دهید.

کالاف دیوتی بلک اپس کلد وار Call of Duty Black Ops Cold War

شما می‌توانید بازی را روی گوشی و تبلت تجربه کنید و اصلا نمی‌توان گفت که کدام‌یک بهتر است. این کاملا به خود شما بستگی دارد و با وقت گذاشتن برای تجربه هرکدام، می‌توانید بهترین شرایط را برای خود پیدا کنید. همچنین پیشنهاد می‌شود، دستگاهی با 4 گیگابایت رم تهیه کنید تا کالاف دیوتی موبایل را با کیفیت بالاتر و بدون وجود هیچ‌گونه لگی اجرا کنید. کاربران ios نیز می‎‌توانند برای اجرای سریع‌تر، باکیفیت‌تر و بدون ایراد از دستگاه‌هایی با حداقل سیستم عامل iOS 9.0 و یا بالاتر از آن استفاده کنند. همچنین کاربران ios نیز لازم است 2 گیگابایت فضای رم در اختیار داشته باشند. برای این منظور باید بازی کالاف دیوتی موبایل را پاک کرده و دوباره آن را از طریق گوگل پلی نصب کنید.

نحوه خرید سی پی ارزان کالاف دیوتی موبایل چگونه است؟

با همین چند قدم ساده، می‌توانید کالاف دیوتی موبایل را روی کامپیوتر نصب کنید و از بازی کردن با آن لذت ببرید. همچنین امکان استفاده از گیم‌پد برای تجربه Call of Duty Mobile روی کامپیوتر هم وجود دارد. شاید در نگاه اول فکر کنید حالا که می‌خواهید با کامپیوتر کالاف دیوتی موبایل را بازی کنید، می‌توانید به راحتی تمام رقبای خود را شکست دهید. این بازی می‌تواند نحوه اجرا را توسط کاربران تشخیص دهد و تنها دستگاه‌های مشابه را مقابل هم قرار می‌دهد. بنابراین نمی‌توانید با کامپیوتر به جنگ کاربرانی بروید که از گوشی هوشمندشان و نمایشگر کوچک آن استفاده می‌کنند.

http://eco-communication.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار