Call of Duty®: Warzone Mobile برنامه‌ها در Google Play | gamerforum

پس از انتخاب مکان مناسب برای نصب نرم افزار، با کلیک بر روی دکمه Continue منتظر نصب نرم افزار باشید. معمولا این مرحله کمی بیشتر از مراحل دیگر به طول می‌انجامد و زمان زیادی را لازم دارد. این بخش به این گونه است که بازیکنان به دو تیم پنج نفره تقسیم می­شوند و با سطح و لول ­های متفاوت به مسابقه می­پردازند.

همه اپراتورها در این بازی جذاب

همچنین سه اسلحه جدید در دسته‌های رایفل، شاتگان و تکتیکال اضافه خواهند شد که به ترتیب، ISO Hemlock و KV Broadside و Crossbow خواهند بود. همچنین دو شمشیر Dual Kodachis نیز در کنار سلاح Tempus Torrent که یک Marksman Rifle است نیز در فصل دوم بازی وارزون 2 در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. چرا که ممکن است از اکانت و اطلاعات شما سوء استفاده شده و عواقب ناخوشایندی برای شما به همراه داشته باشد .

خرید جم بازی Clash Mini

مجله خبری گیمر فروم هنوز تاریخی برای انتشار کالاف دیوتی وارزون 2 ارایه نکرده. جیسون شرایر، خبرنگار بلومبرگ، معتقد است که وارزون 2 در سال 2023 منتشر خواهد شد. احتمالا در مارس 2023، و در سومین سالگرد ورود Modern Warfare. اگر از لحاظ تاریخچه‌ای هم بررسی کنیم، میبینیم که اکتیویژن معمولا دوست دارد چند ماهی بین انتشار نسخه اصلی کالاف دیوتی و نسخه وارزون فاصله بیندازد. اما هرگز بعید نیست که حداقل هنگام عرضه نسخه بتا یا اصلی خرید سی پی وارزون موبایل شاهد پیش‌نیاز بودن جدیدترین پرچمداران برای اجرای بازی باشیم.

http://eco-communication.irبعد از این، حدودا هر دو ماه که یک فصل نامیده می‌شود، محتوایی به این بازی اضافه می‌شود و به بهانه این محتوا ، آیتم‌های مفصلی به بازی اضافه می‌شوند تا بازیکن آن‌ها را خریداری کند اما روند بازی تغییری نمی‌کند. وارزون یک بازی با نقشه‌ای وسیع و دارای جزئیات است که در جای جای آن چالش‌هایی وجود دارد و بازیکنان را ترغیب می‌کند تا به جای جای این نقشه رفته و آن را تجربه کنند. همچنین امکانات ارتباطی مختلف باعث می‌شود، افرادی که دوست دارند زمانی را با دوستان خود بگذارنند، این بازی را دوست داشته باشند.

خرید باندل Jacked in واردشده وارزون موبایل

به‌علاوه، توسعه‌دهنده‌ها جوایزی را برای کسانی که Pre-register را انجام می‌دهند درنظر گرفته‌اند. برای یک جنگ تمام عیار آماده شویداپراتورها در اصل اسم‌های فرنچایز کالاف دیوتی هستند که به کاراکترها داده می‌شود. بسیاری از اپراتورهای وارزون موبایل، همان‌هایی هستند که در کالاف دیوتی مدرن وارفیر 2 می‌بینیم. اما انتظارش را داشته باشید که به‌زودی کاراکترهای قدیمی کالاف و همین‌طور کاراکترهایی به این عنوان مرتبط نیستند را ببینید. مثلا همین اخیرا دیدیم که پوگبا، مسی و نیمار جونیور به COD Mobile و Warzone 2.0 اضافه شدند.

  • از همین رو نسبت به درست وارد کردن شماره خود توجه و دقت کافی و لازم را داشته باشید.
  • در صورت داشتن اکانت کاربری می‌توانید این مراحل را نادیده بگیرید.
  • اصل بازی رایگان است اما در بازی بتل‌پس وجود دارد که هر دو ماه تغییر می‌کند و آیتم‌های خاص و تکرار نشونده‌ای دارد که بازیکن را تحریک به خرید می‌کند.
  • با توجه به حرف‌ها و شایعات منتشر شده اکتیویژن قصد دارد بازی وارزون موبایل را تا اواخر سال ۲۰۲۲ به صورت رسمی منتشر کند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار