Call of Duty®: Warzone Mobile برنامه‌ها در Google Play | gamerforum

در آن، شما با یک بازیکن تصادفی همراه می‌شوید که او نیز طبیعتا در بازی مرده است. البته به نظر می‌رسد که بازی بازیکن هم‌تیمی شما در بازی را در اولویت قرار می‌دهد اما اگر تنها کشته شده باشید، طبیعتا با یک فرد غریبه هم‌تیمی خواهید شد. پس از گذراندن تمامی مراحل قبلی و تایید گزینه‌های مختلف، حال صفحه حدید برای شما باز خواهد شد. این گزینه اختیاری است و می‌توانید آن را انتخاب کرده یا بدون انتخاب کردن از آن گذر کنید.

http://eco-communication.ir

و گزینه­های دیگری که با خریداری سی پی ارزان شامل حال شما می­شود و بی­نهایت از بازی واقع­گرایانه­ی خود لذت می­برید. علاوه بر این­ها شما با هزینه کردن سی پی کافیست درون بازی بروید و وارد قسمت فروشگاه آن شده و هر چقدر که نیاز دارید بخرید. وارزون کالدرا نسبت به گذشته امکانات کمتری دارد، چرا که اکنون تنها در پلی لیست‌های عادی بتل رویال آن (همچون تک نفره و چهارنفره) بازی کنید و دیگر خبری از Plunder یا سایر حالات ویژه نیست. همچنین این عنوان تنها روی مپ Caldera قابل بازی خواهد بود و مپ‌های Rebirth Island و Fortune’s Keep از بازی کنار رفته‌اند، و البته خبری از بازگشت Verdansk نیز نیست.

  • همان­طور که پیش­تر عرض کردیم پولی است که درون بازی کالاف دیوتی می­باشد که با آن می­توانید امکانات مورد نظر در بازی را خریداری کنید و با آن شخصی سازی هم انجام دهید.
  • اما هرگز بعید نیست که حداقل هنگام عرضه نسخه بتا یا اصلی خرید سی پی وارزون موبایل شاهد پیش‌نیاز بودن جدیدترین پرچمداران برای اجرای بازی باشیم.
  • مخصوصا که سایر بازیکنان زندانی شده می‌توانند به ضرر یکی از بازیکنان اقدام کنند.
  • Sentry Gun – 7 kills – یک برجک خودکار است که دشمنان شما را در همان حوالی شناسایی می‌کند و گلوله‌های آتش‌زا به سمت آن‌ها شلیک می‌کند.
  • شهر‌ سخت افزاربه عنوان بزرگترین وبسایت سخت افزار و فناور‌ی فارسی‌زبان در تلاش است تا پوشش کاملی از آخرین اخبار و اتفاقات دنیای سخت افزار، موبایل و فنا‌وری را به کاربران خود ارائه دهد.

این‌ها آغازی برای پایان CODM خواهند بود، حتی اگر این چیزی نباشد که توسعه‌دهنده‌ها درحال‌حاضر می‌گویند. کانال‌‌ها – تا 5 کانال برای چت کردن در تمام بازی‌های کالاف دیوتی وارزون موبایل، کالاف دیوتی وارزون 2.0 و کالاف دیوتی مدرن وارفیر 2 در دسترس قرار دارند. همینطور، با توجه به اینکه کالاف دیوتی وارزون 2 همراه با نسخه جدید کالاف منتشر می شود، انتظار میرود که دارای نقشه جدید، اسلحه‌ها، امتیازات و مکانیسم های منطبق با بازی جدید باشد.

گیم پلی: یک روش راحت برای پیدا کردن پول در بازی وارزون 2

همچنین با عرضه این بازی جدید، احتمالا کالاف دیوتی در صورت خرید سی پی وارزون داشتن تعداد کافی بازیکنان همچنان حمایت خواهد شد. درست به مانند وارزونی که روی پی‌سی و کنسول‌ها شاهد آن بودیم، با مرگ هر بازیکن او به گولگ برده می‌شود و طی یک دوئل با یک بازیکن دیگر، برنده می‌تواند یک شانس مجدد پیدا کند و به بازی برگردد. در واقع، مکانیک‌هایی که می‌توانیم از کالاف دیوتی وارزون موبایل انتظار داشته باشیم بسیار شبیه به همان چیزی است که از وارزون انتظار داریم و این مسئله یکی از نقاط قوت این بازی به شمار می‌آید.

سخت افزار و تجهیزات جانبی

این مجله خبری گیمر فروم که در ابتدا تنها برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس باکس و پلی‌استیشن منتشر شده بود، تحسین‌های بسیاری را به همراه داشت. گیمرهای بسیاری تقاضای عرضه این بازی رایگان در سبک بتل رویال را روی پلتفرم اندروید داشتند. بالاخره، اکتیویژن به‌عنوان ناشر مجموعه کالاف دیوتی با خبر انتشار این بازی روی موبایل دل طرفداران خود را شاد کرد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار